Попелиця буде падати з кущів гронами: обробляю дерева і кущі цим засобом і горя не знаю

Попрощатися з попелицею у своєму саду набагато простіше, а головне — взагалі не вимагає жодних витрат. Просто спробуйте цей засіб. Деталі в матеріалі.

Попелиця може стати справжньою проблемою. Особливо наприкінці весни, коли рослини швидко нарощують зелену масу, а нові гілки ще мʼякі та соковиті. Якщо ви побачите, що листя почало різко скручуватися, з’явилися плями та дірки, а деякі свіжі гілки взагалі відвалюються — справа точно у нашесті попелиці.

Велика проблема полягає в тому, що вона не тільки швидко розмножуються, але ще й переноситься мурахами. А їхня активність також припадає на кінець квітня — травень.

Де є мурахи, там обов’язково живе і попелиця. Безумовно, обробляти свої рослини інсектицидами необхідно, але з цим також не варто перегинати палицю. І попелиця — це той шкідник, на якого можна не витрачати хімікати.

Чим обробити рослини від попелиці

Експерт розповів, чим обробити рослини від попелиці

Засоби боротьби за цією комахою відомі з давніх-давен. Неважливо, яка саме вона у вас: зелена, червона чи чорна. Деякі з них виростають до вражаючих розмірів, і тим не менш, швидко гинуть завдяки використанню простих засобів.

Мова йде про банальний мильний розчин. Для того, щоб його приготувати необхідно взяти господарське мило та натерти його на тертушці. Достатньо буде четверті мила на 5 л води.

Оприскуємо наші кущики з пульверизатором. Таку процедуру можна провести 3 рази через кожні 10 днів. Мильний розчин ніяк не шкодить рослині, не заважає бджолам опилювати квітки, але при цьому являється потужним засобом від попелиці.

Вже наступного дня ви маєте знайти на своїх гілках сухі залишки від шкідників. Але зауважте, якщо піде дощ, доведеться обробляти свої рослини заново, тому звертайте свою увагу на погодні умови.

До мильного розчину також можна додати придбану амінокислоту, яка буде позитивно відображатися на здоров’ї рослини, а також краще тримати мило на листях та гілках. Як правило, тоді дощі не страшні.

Схожі статті

Занурюю живці тільки в цю спецію і відразу в ґрунт: будь-які гілки дають пишне і міцне коріння

Пророщування живців — це дуже дешевий та простий метод отримання великої кількості рослин з куща, але питання постає в майстерності садівника.

Як прибрати жир і запах з мікрохвильової печі: 1 спосіб, який працює і ніколи не підводить

У когось мікрохвильова піч на кухні вмикається раз на місяць, у когось навпаки працює кожен день і вимагає чималого догляду. Як прибрати з неї запах та жир?

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.