Підживлюю орхідею часником ось так, і весь рік менше 3 квітконосів на кущі не буває

Щоб орхідея постійно тішила квітками, варто приготувати їй розкішне підживлення із часника, а ми в нашому матеріалі розповімо, як його приготувати.

Орхідея як правило невибаглива рослина. Достатньо не перегинати палицю з поливом та дати їй достатньо сонця, і вона самостійно нарощує квітки і тішить цвітінням.

Однак, інколи стається таке, що орхідея ніби заснула і все ніяк не хоче квітнути. Можна обприскувати її різними препаратами, міняти їй ґрунт, а вона все не прокидається.

У такому випадку радимо вам спробувати приготувати часникове підживлення, яке допоможе вам простимулювати рослину зав’язати нові бутони.

Квітникар розповів, як підживити орхідею часником

Садівники пояснили, для чого орхідеї рисова вода та куркума
Квітникар розповів, як підживити орхідею часником

Також ми будемо використовувати з поміжні речовини, які не будуть зайвими.

Для початку необхідно подрібнити декілька зубчиків часнику. Чистити його не потрібно, робіть це прямо з лушпинням. Далі заливаємо часник склянкою окропу і залишаємо приблизно на 4 години.

Після розчин необхідно процідити, а потім до нього додати 1,6 л чистої води. Загальний об’єм розчину буде приблизно — 2 л. Також вносимо чайну ложку крохмалю та декілька крапель йоду. Крохмаль нам потрібен для покращення структури ґрунту. Також він допоможе рослинні засвоїти поживні речовини, які містяться у настоянці з часника. Йод, у свою чергу, знезаразить ґрунт.

Також пам’ятайте, що коріння орхідеї любить світло, тому для стимуляції цвітіння та росту нових пагонів необхідно, щоб воно отримувало необхідну кількість сонячного проміння.

Якщо ви цього досі не зробили, краще придбати прозорий горщик та пересадити квітку туди. Завдяки активному фотосинтезу та живленню рослина обов’язково почне швидко нарощувати і квітки, і листя.

Замість поливу можна влаштовувати для рослини регулярні ванни. Орхідея як правило забирає необхідну кількість води з тари, після чого її можна виймати. Цей простий догляд вже став для багатьох любителів орхідей рутиною, так як являється найдієвішим.

Схожі статті

Додайте 100 г цього і квіти зацвітуть: троянди та гортензії будуть тішити цвітом все літо 2025

Троянди та гортензії є неабиякою прикрасою саду, коли вони цвітуть, але іноді цього не стається - чим підживити квіти, щоб вони радували око дачників протягом літа?

Більший урожай та грядки без бур’янів: для чого потрібне агроволокно та як його обрати

Вибір агроволокна залежить від умов вирощування і потреб рослин. Цей матеріал простий, але дуже ефективний. Він захищає від спеки, морозів, вітрів і зливів. А ще не пропускає бур'яни!

Як правильно білити дерева навесні, щоб захист тримався довго? Наші бабусі робили так

Досвідчені господарі як правило завжди навесні намагаються проводити побілку дерев для того, аби захистити їх від шкідників та недуг. Але який нюанс важливо не прогавити?

Яблука будуть з дебелий чоловічий кулак: обприскайте цим яблуню – гарант рекордного врожаю 2025

Обприскування яблуні важливе протягом всього її сезону, адже від цього залежить, якими будуть плоди за розміром і на смак - що потрібно знати про цю процедуру?

З року в рік саджаю ці: 5 сортів редиски, які перевершать всі ваші очікування – чемпіони 2025

Більшість городників вже активно почали висівати культури на городі, тоді як інші ще думають, які сорти обрати - ці 5 ранніх сортів редиски є найкращими для посадки.

Кожного року різна дата: конкретні числа, коли саджати кавуни на розсаду навесні 2025

Нині все більше городників вдаються до вирощування кавунів не лише в південних областях України - коли слід висівати насіння на розсаду навесні 2025?