Щоб дерева, зокрема слива радувала вас високим врожаєм та смачними плодами, її потрібно регулярно підживлювати. Якщо ви вчасно будете це робити, то надасте всі необхідні мікроелементи для рослин для їхнього росту та плодоношення. При належному догляді, слива може давати до 50 кілограмів врожаю.
Підживлення сливи проводиться кілька разів протягом вегетаційного періоду. Перша підживка робиться під час розпускання бруньок, друга – перед цвітінням, третя – після цвітіння, четверта – в липні для кращого росту та формуванню плодів, пʼята – восени, підготовка дерева до зими.

Вже за кілька днів весна, тож саме час подбати про підживлення сливи. Перш за все, необхідно внести органічні добрива – перегній або компост. Для кожної сливи достатньо одного відра гною об’ємом 10 літрів. Гній слід розсипати навколо дерева, по всьому пристовборному колу та утрамбуйте в землю.
Як альтернативу органічним добривам, можна пустити в хід і хімічні засоби, а саме сечовину. Її слід розчинити у воді – 10 г на 10 л води. Вносити добриво потрібно у попередньо підготовлені ямки, які слід викопати по периметру пристовбурного кола.

Не варто забувати і про мінеральні добрива. Городники рекомендують використовувати 45 грамів суперфосфату та 25 грамів сульфату калію. Також корисним буде і додавання деревного попелу. Його можна вносити і в сухому вигляді, а також як розчин.
Ці методи підживлення є дієвими, тому обовʼязково спробуйте ними скористатися для вашої сливи, щоб потім смакувати лише солодкими плодами і великими. Ця процедура займе у вас мінімум часу, але принесе максимум користі для рослини.