Замочіть насіння в цьому, і перець з баклажанами зійдуть через 10 днів: секрет дачників

Замочування насіння є необхідним, адже так ви покращите стан рослин і підвищите їх врожайність - в чому замочити насіння перцю та баклажанів перед посадкою?

Перець і баклажани є частими гостями на городі у дачників. Перед їх висіванням потрібно провести попередню обробку насіння, щоб заздалегідь підвищити шанси на отримання здорової розсади. Це особливо важливо для насіння, яке було зібране вручну з минулого врожаю, або ж придбане на ринку. Пропонуємо вам кілька варіантів для обробки насіння.

Перший метод включає в себе використання перекису водню, він доступний всім і є майже у кожній домашній аптечці. Він прискорює ріст рослин, а також захищає їх від захворювань. Для приготування вам знадобиться 100 мл перекису, який слід змішати з літром води та замочити в цьому розчині насіння на 30 хвилин. Після цього насіння слід висушити на батареї перед висіванням.

Городники розповіли, в чому потрібно замочити насіння перцю та баклажанів
Городники розповіли, в чому потрібно замочити насіння перцю та баклажанів

Наступний варіант передбачає застосування соку алое. Для цього вам необхідно вибрати лист алое, якому вже більше трьох років, загорнути його в марлю та покласти в холодильник на тиждень. Після цього, сік, який виділився, потрібно буде відцідити через марлю в ємність та замочити насіння на добу. Таким чином ви знезаразите насіння від шкідливих бактерій.

Також на поміч прийде попіл, який багатий на вітаміни та азот. Вам потрібно змішати 2 столові ложки попелу з літром води, і залишити цей розчин настоюватись протягом трьох днів. Потім слід процідити цю суміш, замочити в ньому насіння на ніч.

Городники розповіли, в чому потрібно замочити насіння перцю та баклажанів
Городники розповіли, в чому потрібно замочити насіння перцю та баклажанів

І останнім методом є використання натурального меду. Для приготування знадобиться одна чайна ложка, яку слід розчинити в склянці теплої води, замочіть в даній суміші насіння на добу. Після цього його потрібно буде добре промити та просушити, щоб запобігти утворенню зайвої вологи.

Тепер вибір за вами, який метод використовувати, але варто зазначити, що всі вони є ефективними, тут вже залежить від ваших уподобань та наявності інгредієнтів вдома.

Схожі статті

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.

Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.