Чим поливати моркву, щоб вона виросла солодкою, як цукерка? Буде великою і соковитою

Полив моркви - найнеобхідніша процедура під час її вирощування, адже саме завдяки цьому городники отримують високий врожай і смачні плоди - як і чим її поливати?

На перший погляд здається, що морква є нескладною культурою у процесі вирощування та догляду, але все ж таки існує кілька “моментів”, які можуть вплинути на врожай. Насамперед, йдеться про правильний полив. Досвідчені дачники вже напрацювали свою дієву схему поливу давно, тож використовують не лише звичайну воду, а й додають до неї деякі інгредієнти, зокрема кухонну сіль. В результаті, морква починає краще рости і дарує високу врожайність.

На думку городників, головна перевага води з сіллю – це краще засвоєння поживних речовин із ґрунту. Хлорид натрію допомагає рослині краще поглинати всі необхідні елементи для росту культури. Також цей розчин є дієвим у боротьбі зі шкідниками, адже він відлякує їх, і звичайно, що морква стає солодшою на смак.

Дачники розсекретили, як правильно поливати моркву, щоб гарно вродила
Дачники розсекретили, як правильно поливати моркву, щоб гарно вродила

Як приготувати даний розчин?

Для цього вам знадобиться одна столова ложка кухонної солі, яку слід змішати з десятьма літрами води – стежте, щоб сіль повністю розчинилась. Ґрунт повинен бути заздалегідь зволоженим. Таким розчином рослину слід поливати двічі за весь період вегітації.

Дачники розсекретили, як правильно поливати моркву, щоб гарно вродила
Дачники розсекретили, як правильно поливати моркву, щоб гарно вродила

Не слід нехтувати цим правилом, адже якщо полив буде недостатнім або надмірним, коренеплід стане дубовим і непридатним для споживання. Часто морква може деформуватись через неправильний догляд, йдеться про неправильне використання добрив і полив. Хоч і морква невибаглива в догляді, але будь-який крок не туди, може стати на заваді вирощування смачних плодів.

Для поливу найкраще використовувати лійку. Моркву слід поливати кожні 3-4 дні, щоб земля не встигала висихати. Ось і все, що потрібно знати щодо правильного поливу цієї культури, якщо будете робити все правильно, то можете бути певні, що врожай буде “дай Боже”.

Схожі статті

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.

Капусті цей бур’ян потрібен як повітря: посадили 3 штуки біля грядки — жодного шкідника

Білокачанна капуста — ласий шматочок для багатьох шкідників, і часом ніякі препарати не допомагають у відлякуванні комах та молюсків. Тоді можна посадити бур'ян.

Встигніть посадити у березні: з цим насінням цвітної капусти вже в липні буде урожай – 3 сорти

Якщо хочете мати розкішний врожай цвітної капусти вже в липні цього року, зверніть свою увагу на сорти, які ми рекомендуємо в нашому матеріалі.

Борошниста роса на огірках та кабачках? Цей 1 простий спосіб врятує ваш врожай на раз-два

Борошниста роса є частим гостем на городі, а саме на овочах, яку прибрати не так вже легко, але існує один ефективний метод, який радять спробувати всі дачники - рекомендуємо і вам.