З року в рік саджаю тільки ці огірки і маю завжди щедрий урожай – плодоносять на 45-й день

Серед великої кількості сортів огірків чимало городників обирають варіант, який дозріватиме раніше. Гарний приклад – огірки "Джокер F1". Розповідаємо про особливості сорту детальніше.

Сорт ранньостиглих огірків “Джокер F1” особливий тим, що може зав’язувати зелені та хрусткі плоди без бджолозапилення і без насіння. Якщо довіряти відгукам досвідчених городників – саме цей сорт не “беруть” ані шкідники, ані хвороби.

За періодом вегетації огірки “Джокер F1” – ранньостиглі. Строк дозрівання плодів з моменту сходу сіянців і до збору врожаю становить 40-45 днів. Огірки призначені для вирощування навесні, влітку та восени в плівкових теплицях.

Кущі цього сорту – невисокі, із середньою висотою кущів. Підходить для універсального використання – і в свіжому вигляді, і для консервації чи приготування салатів.

Самозапильний огірок Джокер: характеристики
Самозапильний огірок Джокер: характеристики

Крупнобугорчаті огірки темно-зеленого кольору та вузькоциліндричної форми мають довжину 8-10 см. Середня вага одного екземпляру становить 95-100 грамів. Плоди відрізняються насиченим смаком та відмінними товарними характеристики. Огірки цього сорту добре переносять транспортування на далекі відстані.

“Джокер F1” відмінно переносить високі та низькі температури повітря, та має високу стійкість до різноманітних захворювань. Ця культура – напівдетермінантна, із обмеженим часом та висотою росту. Тип цвітіння – жіночий.

З одного куща в умовах тепличного вирощування, де присутній обігрів – можна зібрати по 3-3.5 кг овочів з одного куща. Гібрид зберігає свої властивості навіть в умовах температурних стрибків. Підв’язки не потребує.

Культура цього сорту виростає невеликою, з коротенькими міжвузлями. Зрілі плоди не мають гіркоти в шкірці та м’якоті. Виробник насіння – Україна.

Сорт огірків Джокер F1 та його особливості
Сорт огірків Джокер F1 та його особливості

Сорт огірків “Джокер F1” потребує для свого вирощування м’якого та добре розпушеного ґрунту. Бажано, щоб його кислотність була легкою, на рівні рН 6-6.5.

Схожі статті

Врожай і тут, і там – не казка, а реальність: посадіть ці 10 рослин поруч із огірками

Сусідство з рослинами відіграє дуже важливу роль та значно впливає на врожайність культур - що варто посадити біля огірків навесні 2025? Запамʼятайте цей список.

Японський метод посадки картоплі: вродить в 2 рази більше – будете збирати з городу мішками

Городники мають безліч ідей того, як можна вирощувати картоплю та подвоювати врожай. Один з найпопулярніших методів — японський, і ми розповімо, в чому він полягає.

Коли садити буряк на розсаду? Посівний календар 2025 – залишилося декілька хороших дат

Коли потрібно висівати буряк? У нашому матеріалі розповідаємо про найкращі дати за посівним календарем, а також даємо поради щодо вирощування.

5 найсолодших сортів айви з величезними плодами: не червива і шикарна в консервації

Айва є не частим гостем на городі у дачників, адже ця культура є досить незвичайною для вирощування в Україні - пʼять сортів цього дерева, які є найкращими для посадки.

Як виростити ідеальну лаванду? Купляємо 1 кущ – робимо із нього 10: аромат на увесь сад

Лаванда славиться не лише своїми розкішними квітами, а й пахучістю на весь сад, тож дачники і вирощують її на своїх ділянках, щоб прикрасити територію. Що потрібно знати?

Розумний сад 2025: що можна посадити на місці старого малинника, а що категорично не можна

Як бути з ділянкою, на якій раніше ріс малинник, щоб родюча земля не була порожньою і приносила користь? Поради агрономів із дуже великим стажем.