Ця кімнатна квітка очищує повітря в домі краще за будь-який фільтр: дешево, але не сердито!

Цю квітку часто називають станцією по очищенню повітря. Вона позитивно впливає на якість сну, покращує самопочуття. "Сенсація" розповість, як звичайний фікус може поліпшити мікроклімат в оселі.

В народі існує розповсюджена думка про те, що фікус може змінювати на краще долю всіх мешканців оселі. Так це чи ні – але ця кімнатна рослина дійсно здатна покращити мікроклімат в будинку.

Фікус – красива та вічнозелена рослина, яка невибаглива до догляду. Розміщувати цю квітку можна вільно розміщувати в кімнаті. Оскільки культура має темне листя – горщик із нею можна встановити в затіненій частині будинку. Але краще за все обрати для фікусу постійне місце, бо ця культура не любить перестановок.

В денні часи фікус насичуватиме повітря в кімнаті киснем. Вночі ситуація змінюється і ця кімнатна рослина розпочинає навпаки – поглинати його. Взагалі-то фікус не дарма називають станцією для очищення повітря. Він дезінфікує повітря, добре очищує навколишнє середовище від різноманітних вірусів та бактерій. Крім того, ця квітка добре впливає на нервову систему, нормалізує кров’яний тиск.

Експерти розповіли, як фікус впливає на якість повітря в оселі
Експерти розповіли, як фікус впливає на якість повітря в оселі

До речі, мешканці Південно-Східної азії мають свою прикмету щодо фікусів. Вони вважають, що ця декоративна рослина здатна стати найкращим захисним амулетом для всієї родини. Згідно із народними повір’ями, саме фікус здатний привернути вдачу до оселі.

З біологічної точки зору фікус – це чудовий фільтр для повітря в кімнатах. Вся справа в тому, що ця квітка здатна поглинати отруйні і токсичні речовини з повітря і, зокрема – бензол, фенол та формалін. Натомість рослина виділяє в повітря кисень, збагачуючи та знезаражуючи його. Така властивість кімнатної рослини особливо актуальна для мешканців мегаполісів, які хочуть створити в квартирі ідеальний мікроклімат для життя.

Згідно із східним вченням фен-шуй – фікус варто розміщувати в спальній кімнаті, якщо жінка мріє завагітніти. Щоб спрямувати енергетичні потоки в правильне річище – фікус краще встановлювати у східній частині будинку.

Щоб посилити вплив на енергетику оселі – квітку доповнюють стрічками. Наприклад, червоні стрічки покращують стосунки із партнером. Зелена стрічка на фікусі зніматиме стрес, а синій допоможе подолати соматичні хвороби.

Схожі статті

2 стакани цього навесні – і влітку ягоди розміром з кулак: чим підживити полуницю у 2025 році

Щоб полуниця виросла великою й солодкою, потрібно знати, що з нею робити під час посадки, в процесі вирощування та як доглядати за рослиною. Садівники розклали все по поличках.

2 секрети захисту від слимаків, про які знають лише експерти – ніякого слизу на вашій ділянці

Прогнати слимаків з присадибної ділянки часто буває непросто. Вони швидко пристосовуються до різноманітних умов та розмножуються. Експерти розповіли про 2 секрети захисту городу від слимаків.

Вони не друзі і ними не будуть: не садіть ці рослини поруч на городі в 2025 – погані сусіди

Не всі рослини товаришують з іншими культурами на грядці, іноді навпаки вони можуть погано вплинути на ріст овочів і залишити вас без врожаю зовсім - ось, що потрібно знати.

Я їх саджаю і без врожаю не лишаюсь: ці 3 сорти часнику мої фаворити – зубчики як на підбір

Часник є майже незамінним продуктом на кухні, адже він додає яскраву нотку у будь-яку страву, тому все більше дачників вдаються до його вирощування в себе на ділянці - які сорти обрати?

У березні 2025 кладемо на грядки цей продукт із кухні: ґрунт стає пухким ще до посіву

Основою для здоров'я всіх рослин у вашому городі — це здоров'я землі, а також його фізичні властивості. Зокрема, ґрунт має бути рихлим, і ми розповімо, як цього досягти.

Домашнє просочення для деревини: простий розчин вбереже дерево від гниття і деформації

Людство ще не придумали кращого матеріалу для оздоблення домівки, ніж дерево. Воно екологічне, міцне та стійке. Але за ним необхідно правильно доглядати.