Найкращі та найврожайніші сорти огірків, які не гірчать: без них не обійтися у 2025 році

Вибір правильного сорту огірків стоїть на першому місці у дачників, адже від цього напряму залежить, які саме будуть овочі - ці пʼять видів є найкращими, бо не гірчать.

Настала весна, а це саме той період, коли багато городників вже готуються до посіву різних культур, зокрема й огірків. Досвідчені дачники як ніхто знають, що 90% успіху залежить саме від правильно обраного сорту рослини, яка в подальшому здатна забезпечити високим врожаєм. Дачники шукають саме ті сорти огірків, які не будуть гірчити, тож пропонуємо вам розглянути 5 таких видів.

Лазурит

Цей сорт вважається ранньостиглим і вже здобув свою популярність завдяки високій врожайності. Плоди цього сорту невеликі за розміром і мають темно-зелену шкірку з гострими шипами. Мʼякуш огірка солодкий, без гіркоти. Вирощувати даний сорт можна як в теплиці, так і у відкритому ґрунті.

Агрономи розсекретили найврожайніші сорти огірків для вирощування в 2025
Агрономи розсекретили найврожайніші сорти огірків для вирощування в 2025

Альгамбра

Сорт є ранньостиглим і стійким до різних захворювань. Його плоди середні за розміром і не мають гірчинки. Мʼякуш соковитий і хрусткий, тож ідеально підійде для споживання у свіжому вигляді і для консервування.

Родос

Цей гібридний сорт огірків теж вважається високоврожайним і стійким до хвороб. Плоди циліндричної форми, середнього розміру. Вони соковиті, солодкі та хрусткі на смак, тому можете не переживати, що будуть гірчити.

Агрономи розсекретили найврожайніші сорти огірків для вирощування в 2025
Агрономи розсекретили найврожайніші сорти огірків для вирощування в 2025

Мамай

Цей гібрид також рано дозріває і належить до корнішоного типу. Плоди невеликі та мають тонку зелену шкірку з білими шипами. Мамай є стійким до захворювань і шкідників,  тому є надійним у процесі вирощування.

Сюзанна

Цей сорт теж вже давно показав себе для дачників з гарної сторони, він дає високі врожаї. Плоди є великими за розміром, мʼякоть хрустка й соковита, і вони ані краплі не гірчать. Сюзанна, як і всі попередні сорти, може вирощуватись як в теплицях, так і у відкритому ґрунті.

Вибір за вами, який сорт почати висаджувати вже в 2025 році. Не забувайте про правильний догляд і тоді гарному врожаю бути!

Схожі статті

У березні 2025 кладемо на грядки цей продукт із кухні: ґрунт стає пухким ще до посіву

Основою для здоров'я всіх рослин у вашому городі — це здоров'я землі, а також його фізичні властивості. Зокрема, ґрунт має бути рихлим, і ми розповімо, як цього досягти.

Домашнє просочення для деревини: простий розчин вбереже дерево від гниття і деформації

Людство ще не придумали кращого матеріалу для оздоблення домівки, ніж дерево. Воно екологічне, міцне та стійке. Але за ним необхідно правильно доглядати.

Не відходи, а золото: внесіть 2 столових ложки цього продукту і ахнете від результату

Інколи те, що ми маємо намір викинути в сміття насправді — справжній скарб, який можна використати абсолютно іншим чином. За цей подарунок земля вам буде вдячна.

Як приготувати компост всього за пару місяців: 2 грубі помилки, які повторює 90% дачників

Найпоширеніші помилки при формуванні компосту, які зазвичай роблять 90% початківців і навіть досвідчених дачників. Як прискорити дозрівання добрива та нічого не зіпсувати?

Як повернути газону ідеальний вигляд? Маловідомий, але найефективніший прийом від кульбаб

Здається, зробили все правильно, а на газоні все більше і більше з'являються бур'яни та кульбаби. Як раз і назавжди закрити це питання? Відповідаємо в нашому матеріалі.

Варто запам’ятати цю пораду: як вивести мурах з ділянки – покладіть плівку на мурашник

Якщо ви хочете назавжди позбутися мурах, які заполонили ділянку, то прислухайтеся до порад досвідчених городників. Цей метод ще будь-коли підводив.