Експерти закликають вставляти сірники в ґрунт у березні: все через ці 5 речовин

Весна – прекрасний час для оновлення дерев і чагарників у садку. Це – ще й період, коли можна підживити ґрунт на городі недорогими та простими засобами. Саме вони сприятимуть активному росту рослин.

Весна – чудовий час для оновлення дерев в саду, а також – проведення робіт по впорядкуванню городу і подвір’я. Існує один перевірений та простий спосіб, як освіжити навколишній простір та наситити ґрунт корисними речовинами перед новим сезоном. Про нього “Сенсація” розповість далі у матеріалі.

Багато хто із садівників вважає, що для догляду за садом потрібно чимало фінансових вкладень. Насправді ж на допомогу навесні можуть прийти навіть… звичайнісінькі сірники. Розповідаємо, навіщо їх закопують в землю на ділянці у березні. Це необхідно хоча б тому, що в складі сірникових головок містяться цінні мінерали. Всього їх 5 і це – хлорат калію, магній, фосфор, сірка та оксід заліза.

Навіщо в березні на грядках встромляють сірники
Навіщо в березні на грядках встромляють сірники

Вищеперелічені компоненти здатні зміцнити кореневу систему, роблять листя здоровішим та сприятимуть активному росту городніх культур.

Сірники – це не тільки чудовий засіб для збагачення ґрунту. Вони ще й здатні захистити ділянку від шкідників і, зокрема – мошкари.

Сірники можуть стати ефективним засобом для догляду за квітами. Вони удобрюють ґрунт і забезпечують гарний догляд за кімнатними квітами. Щоб досягти бажаного ефекту – достатньо буде зняти з використаних сірників верхівки та закопати їх в землю біля рослин.

Рештки сірників рівномірно розподіляють в землі на глибині 5-7 см. Від стебла городніх культур відступають 2-3 см.

Як сірники допомагають на городі
Як сірники допомагають на городі

Після розкладання сірники поступово насичуватимуть ґрунт корисними мінеральними речовинами, серед яких є сірка, фосфор та калій. Завдяки цьому коренева система стане більш міцною та стимулюватиме активне цвітіння дерев і розсади. Цей підхід є екологічно чистим і додаткових витрат не потребує.

Тож, якщо рослини і квіти на вашій грядці потребують додаткового підживлення – скористайтесь наведеним прикладом із сірниками. І гарний врожай не змусить себе чекати.

Схожі статті

Не тільки варення: угорці знаються на 3 цілющих властивостях ожини — ось що з нею роблять

Ожина — це не просто смачна ягода, а справжній скарб, на використанні якого добре знаються угорці. Що можна зробити з нею і які властивості вона приховує?

Додайте 100 г цього і квіти зацвітуть: троянди та гортензії будуть тішити цвітом все літо 2025

Троянди та гортензії є неабиякою прикрасою саду, коли вони цвітуть, але іноді цього не стається - чим підживити квіти, щоб вони радували око дачників протягом літа?

Більший урожай та грядки без бур’янів: для чого потрібне агроволокно та як його обрати

Вибір агроволокна залежить від умов вирощування і потреб рослин. Цей матеріал простий, але дуже ефективний. Він захищає від спеки, морозів, вітрів і зливів. А ще не пропускає бур'яни!

Як правильно білити дерева навесні, щоб захист тримався довго? Наші бабусі робили так

Досвідчені господарі як правило завжди навесні намагаються проводити побілку дерев для того, аби захистити їх від шкідників та недуг. Але який нюанс важливо не прогавити?

Яблука будуть з дебелий чоловічий кулак: обприскайте цим яблуню – гарант рекордного врожаю 2025

Обприскування яблуні важливе протягом всього її сезону, адже від цього залежить, якими будуть плоди за розміром і на смак - що потрібно знати про цю процедуру?

З року в рік саджаю ці: 5 сортів редиски, які перевершать всі ваші очікування – чемпіони 2025

Більшість городників вже активно почали висівати культури на городі, тоді як інші ще думають, які сорти обрати - ці 5 ранніх сортів редиски є найкращими для посадки.