Через ці помилки огірки не дають хороший урожай — 3 заборонені місця для вирощування

Якщо хочете отримати багатий врожай огірків, необхідно з усією серйозністю поставитися до вибору місця посадки, інакше нічого не вийде. Де ж вирощувати цей овоч?

Огірки здаються не примхливими рослинами. Достатньо вчасно їх поливати, рихлити землю і вони незабаром дають непогані врожаї. Але насправді увесь потенціал даної культури часто не використовується, що вже говорити про те, які помилки можна допустити, не знаючи певних нюансів.

У нашому матеріалі розповідаємо про 3 місця, куди на городі не можна саджати огірки ні в якому разі, інакше врожаю не буде, а сама рослина може загинути.

Куди не можна саджати насіння огірків

Городники пояснили, які сорти огірків найкраще родять на Рівненщині та Волині
Куди не можна саджати огірки

Уважно слідкуйте за кислотністю свого ґрунту. Справа в тому, що велика кількість рослин не може зростати у кислій землі, і огірки відносяться до цієї категорії. Даному овочу до вподоби нейтральне або лужне середовище. Саме тому часто огірки підтримують розчинами харчової соди, яка допомагає знизити кислотність.

Окрім того, не саджаєте огірки на низинах або у тих місцях, де збирається вода. Справа в тому, що дана культура не переносить застою вологи. Тому навіть грядки робляться трохи вище рівня землі.

Окрім того, для огірків часто придумують спеціальні огорожі та шпалери, на яких вони зможуть вирощувати свої плоди. Такий варіант ідеальний для отримання хорошого врожаю.

Хитрощі, які продовжать плодоношення огірків до пізньої осені
Куди не можна саджати огірки

Також подбайте про те, щоб висадка посадкового матеріалу не відбувалася на місці, де раніше зростали гарбузові. Так, кабачки, гарбузи, патисони та інші рослини мають такі самі захворювання, що і огірки, тому ґрунт швидко виснажується, заражається, і стає непідходящим для вирощування даної культури.

Щоб уникнути будь-яких проблем вам достатньо продумувати план свого саду або городу, а також слідкувати за кислотністю ґрунту, що не менш важливо і для інших культур. Наприклад, в кисле середовище ви можете посадити гортензії, які легко сприймають такі умови і навіть потішать яскравими суцвіттями за рахунок цього.

Схожі статті

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!