Солодкі, величезні соковиті, як мед: що треба зробити з яблунею, щоби плоди аж бризкали

Соковиті яблука — це справжня мрія. Солодкий смак, можливість похрумкотіти, незабутній аромат, – все це хочеться отримати, збираючи власний врожай.

Безумовно, часто фермерські продукти набагато привабливіші. Але якщо ви досвідчений дачник, який багато часу приділяє своїм рослинам і сприймає садівництво як мистецтво, тоді експонати на ринку навіть зрівнятися не зможуть з вашим урожаєм. Зокрема тому, що такі люди ставляться до своєї роботи з великою відповідальністю, так як знають, що хороший результат можна отримати тільки кропіткою працею.

Хоча яблуня здається не примхливим деревом, це лише тому, що воно плодоносить в будь-якому випадку, навіть якщо спокою не дають комахи, а на гілках спостерігається грибок. Здебільшого на дачах яблуні швидко скидають не дозрівші плоди, і не тішать великими розмірами фруктів.

Як правильно підживити яблуню навесні

Експерти пояснили, чому не потрібно викидати качани від яблук
Експерт розповів, як правильно підживити яблуню навесні

Щоб яблуня змогла наростити здорові, красиві та соковиті плоди, необхідно її правильно підживити. І краще робити це кожного сезону. Чим багатша земля на органічні сполуки та мінеральні елементи, тим краще почуватиметься рослина.

Непоганим варіантом є курячий послід. Якщо у вас водяться кури, то це взагалі не стає якоюсь проблемою, так як добути добрива можна прямо у себе вдома. Такий метод обирає велика кількість досвідчених фермерів, адже він завжди виправдовує себе. Готується добриво дуже просто. На відро води необхідно взяти третину курячого посліду. Усе це розбавляється і залишається на декілька днів дозрівати.

Потім цим розчином можна підживлювати дерево під корінь. Уся справа в тому, що курячі послід багатий на азот, який неймовірно важливий для розвитку рослин у весняний період перед початком вегетації.

Схожі статті

Щавель саджаю і врожай маю: як і коли потрібно садити цю зелень – смачна й соковита

Щавель дуже легко вирощувати на ділянці, адже він не потребує особливих умов для вирощування, але дає багатий і смачний врожай. Коли, як і де його висаджувати?

6 рослин, які процвітають на глинистому ґрунті: поради для українських садівників

Садовий ґрунт буває різних типів і кожен із них – зі своїми особливостями. Глинисту землю можна впізнати за структурою та виглядом. Розповідаємо, які рослини можна висаджувати в глинистому ґрунті.

Хтось друг, а хтось ворог: які плодові дерева не можна садити одне біля одного – мінус врожай

Деякі садівники дотримуються думки, що плодові дерева ідеально розвиваються в парах, але насправді не зовсім так - які рослини не можна вирощувати біля одне одного?

З року в рік саджаю тільки ці: сорти цибулі, які перевершать ваші очікування – чемпіони 2025

Важливо правильно підібрати сорт рослини перед посадкою, щоб всі прикладені зусилля в догляді не були марними - яку цибулю посадити на грядці вже навесні?

Картопляні очистки – справжнє золото для грядки: 2 способи їх застосування на городі

Якщо у вас залишилось багато картопляного лушпиння – не поспішайте його викидати. Адже воно може стати справжнім "золотом" для грядки. Розповідаємо, як його правильно використати.

Баклажани у відрах – а це як? Вирощую так вже 5 років – до 10 кг з відра маю. Розповідаю

Баклажани прекрасно смакують в салатах і консерваціях, тому все більше людей вдається до їх вирощування в себе на городі - пропонуємо цікавий метод для посадки цієї культури.