Чому не можна садити туї біля будинку? Цю таємницю має знати кожен: одразу передумаєте

Туї здаються ідеальним вибором для ландшафтного дизайну навколо будинку. Однак, від них відмовляється велика кількість людей, і причина на це є.

Перш за все, туї цінуються тим, що зберігають декоративний вигляд і в теплий сезон, і в холодний. Це прекрасний варіант, якщо хочеться прикрасити велику ділянку, однак, їх як правило не використовують для розкішних англійських садів, а обирають більш прості та мінімалістичні дизайни.

Окрім того, це дерево має фантастичні антибактеріальні властивості. За рахунок виділення ефірних олій в повітря досягається не тільки антисептичний ефект, але й інсектицидний. Шкідники як правило тримаються подалі від ділянки, де проживає ця хвоя.

Чому не можна саджати туї біля будинку

Садівник розповів, чому не можна саджати туї біля будинку

Але також є значні мінуси, про які зараз все менше і менше говорять, але все ж таки багато людей відмовляються від даного дерева через свою довіру прикметам. А прикмет про туї існує чимало.

Вважається, що садити їх біля будинку не можна, так як вони привертають нещастя. Мало того, якщо туя виросте вище, ніж будинок, існує повір’я, що горе увійде у дім власників.

З іншої сторони, велика кількість сімей не ставиться серйозно до подібних прикмет, і сміливо висаджує дану рослину на своїй ділянці.

Зауважте, що туя хоча і прекрасна, але нелегка у догляді. Особливу увагу необхідно звернути саме на процес висадки. Як правило, усю землю перемішують з органічними добривами, вносять опилку, інколи навіть сфагнум. Якщо земля постійно мокра і в ній затримується волога, можна також додати агроперліт.

Також необхідно слідкувати за кислотність ґрунту, і за наявністю проблеми вирівняти показники рН.

Потім дані дерева потребують лише вчасної обрізки та формування крони. Можна її зробити трикутною, можна овальною, а можна взагалі зробити прямокутні форми.

Перед настанням тепла також можна вносити органічні добрива. Однак, туя доволі невимоглива у цьому плані, якщо прижилася так почала рости.

Схожі статті

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.

Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.