Перш за все, туї цінуються тим, що зберігають декоративний вигляд і в теплий сезон, і в холодний. Це прекрасний варіант, якщо хочеться прикрасити велику ділянку, однак, їх як правило не використовують для розкішних англійських садів, а обирають більш прості та мінімалістичні дизайни.
Окрім того, це дерево має фантастичні антибактеріальні властивості. За рахунок виділення ефірних олій в повітря досягається не тільки антисептичний ефект, але й інсектицидний. Шкідники як правило тримаються подалі від ділянки, де проживає ця хвоя.
Чому не можна саджати туї біля будинку

Але також є значні мінуси, про які зараз все менше і менше говорять, але все ж таки багато людей відмовляються від даного дерева через свою довіру прикметам. А прикмет про туї існує чимало.
Вважається, що садити їх біля будинку не можна, так як вони привертають нещастя. Мало того, якщо туя виросте вище, ніж будинок, існує повір’я, що горе увійде у дім власників.
З іншої сторони, велика кількість сімей не ставиться серйозно до подібних прикмет, і сміливо висаджує дану рослину на своїй ділянці.
Зауважте, що туя хоча і прекрасна, але нелегка у догляді. Особливу увагу необхідно звернути саме на процес висадки. Як правило, усю землю перемішують з органічними добривами, вносять опилку, інколи навіть сфагнум. Якщо земля постійно мокра і в ній затримується волога, можна також додати агроперліт.
Також необхідно слідкувати за кислотність ґрунту, і за наявністю проблеми вирівняти показники рН.
Потім дані дерева потребують лише вчасної обрізки та формування крони. Можна її зробити трикутною, можна овальною, а можна взагалі зробити прямокутні форми.
Перед настанням тепла також можна вносити органічні добрива. Однак, туя доволі невимоглива у цьому плані, якщо прижилася так почала рости.