Підживлення малини необхідне для її правильного росту та отримання великих і солодких ягід при зборі врожаю. Важливо не нехтувати та вчасно вносити добрива і вже на початку весни потрібно провести перше відживлення. Починати треба з азотних добрив, адже вони сприяють росту зеленої маси.
Коли бруньки на кущах ще не почнуть набухати, саме тоді час внести азотні добрива. Для цього підійде аміачна селітра або сечовина. Достатньо внести лише 20-30 грамів добрива на кожен квадратний метр.

Коли малина почне активно рости, тоді вона потребуватиме комплексних мінеральних добрив, які містять азот, фосфор і калій. Саме вони сприяють формуванню міцних пагонів і забезпечують активне плодоношення в майбутньому. Для таких добрив достатньо до 60 г на кожен квадратний метр, їх слід застосовувати згідно з інструкцією.
Органічні добрива (перегній та компост) теж є важливими у процесі вирощування малини. Вони покращують структуру ґрунту, надають хорошу водопроникність і здатність утримувати вологу. Таке підживлення збагачує землю всіма необхідними поживними речовинами, які необхідні для здорового росту малини.

Рекомендується органічні добрива рівномірно розподіляти навколо кущів рослини шаром до 7 см і потім обережно вмішувати в ґрунт.
Підживлення такими мікроелементами як цинк, бор і марганець є важливими у догляді за малиною. Вони стимулюють ріст ягід, роблять рослину більш стійкою до різних захворювань і шкідників, а також забезпечують високий врожай. Садівники радять проводити позакореневе підживлення, розпорошуючи розчини добрива на листя, коли вони активно ростуть.