Цибуля є досить популярним овочем для вирощування, тож її можна зустріти майже на кожній ділянці. Однак, не всім вдається отримати гарний врожай цієї культури, адже важливу роль відіграє склад ґрунту і правильний догляд. Загалом цей овоч вважається не вимогливим у вирощуванні.
Правильне підживлення відіграє велику роль. Для росту зеленої маси необхідно використовувати одні добрива, а для розвитку цибулин інші. Підгодовувати рослини слід двічі влітку з інтервалом у три тижні. Важливо також брати до уваги і температурні умови, адже внесення добрив при високій температури може негативно відобразитись на рості рослин.

Найефективнішими для цибулі є органічні добрива – настої бурʼянів, деревна зола, перегній, курячий послід, також можна використовувати дріжджовий розчин. Деякі городники надають перевагу мінеральним добрив, які слід розсипати по ґрунту або ж розчини у воді та полити. Важливо не забувати вчасно і правильно підживлювати цибулю, щоб вона отримала необхідні речовини для росту.
Цибуля хоч і любить підживлення, але цілком може обійтися і без нього. Якщо у вас є певні сумніви щодо якості ґрунту чи сорту, то додаткове підживлення буде корисним. Основним добривом для цибулі є азотовмісне, крім нього слід використовувати калійне добриво, воно робить рослини більш стійкими до температурних коливань, а фосфорне запобігає розвитку хвороб.

Підживлено цибулі краще проводити з середини квітня, коли температура вже стабільна. Краще використовувати мінеральні добрива, адже вони містять більше необхідних для рослини корисних речовин. До таких добрив належать аміачна селітра, калійна сіль, карбамід, нітрофоска.
Також можна використовувати органічні добрива, але їх ефекти буде не таким, а час дії довшим. Один із варіантів такого підживлення – це посипати грядки попелом, а потім обробити цибулю настояним послідом, в пропорціях 1:20.