Багато городників вирощують розсаду помідорів самостійно, а не купують вже готову. Щоб вона була міцною і дала хороший врожай в майбутньому, потрібно заздалегідь подумати про ефективні добрива.
Підживлювати розсаду потрібно на всіх етапах її розвитку. Підгодівлю можна проводити як за допомогою готових добрив, так і пустити в хід народні засоби. Важливо, щоб ґрунт був родючим із самого початку. Якщо правильно доглядати за розсадою до її висадки у відкритий ґрунт, то підгодовувати її потрібно буде лише кілька разів.

Для гарного розвитку помідори потребують азоту, калію і фосфору. Азот необхідний на етапі активного зростання зеленої маси, а його дефіцит стає видимим завдяки пожовтінню листя. Калій теж важливий для розсади помідорів, його нестача проявляється в блідості листя. Дефіцит фосфору помітний через фіолетовий відтінок на листках.
Для вирощування здорової розсади помідорів, найчастіше дачники вдаються до використання деревної золи та дріжджового розчину. Слід розчинити одну столову ложку золи в двох літрах води, настояти протягом 24 годин, потім процідити і можна використовувати. Щодо дріжджового розчину, вам знадобиться 5 грамів дріжджів, які слід розчинити у 5 літрах води, і настояти суміш протягом доби.

Коли підживлювати розсаду томатів?
Якщо при посадці ви використовували субстрат, який багатий на поживні речовини, то зазвичай томати підгодовують двічі. Перша підгодівля проводиться, коли на рослині зʼявляться перші справжні листки, а другу через два тижні після першої.
Якщо помідори не ростуть так швидко, як очікувалось, або розсада є слабкою, то можна використати стимулятори росту. Рекомендується проводити підживлення кожні два тижні.