1 столова ложка і склянка води: розсада помідорів поперла догори як шалена – міцна і здорова

Важливо, щоб розсада помідорів була міцною й здоровою, адже в майбутньому це позитивно відобразиться на врожаї - ця підживка схвалена всіма городниками.

Багато городників вирощують розсаду помідорів самостійно, а не купують вже готову. Щоб вона була міцною і дала хороший врожай в майбутньому, потрібно заздалегідь подумати про ефективні добрива.

Підживлювати розсаду потрібно на всіх етапах її розвитку. Підгодівлю можна проводити як за допомогою готових добрив, так і пустити в хід народні засоби. Важливо, щоб ґрунт був родючим із самого початку. Якщо правильно доглядати за розсадою до її висадки у відкритий ґрунт, то підгодовувати її потрібно буде лише кілька разів.

Городники розповіли, чим підживити розсаду помідорів в 2025 році
Городники розповіли, чим підживити розсаду помідорів в 2025 році

Для гарного розвитку помідори потребують азоту, калію і фосфору. Азот необхідний на етапі активного зростання зеленої маси, а його дефіцит стає видимим завдяки пожовтінню листя. Калій теж важливий для розсади помідорів, його нестача проявляється в блідості листя. Дефіцит фосфору помітний через фіолетовий відтінок на листках.

Для вирощування здорової розсади помідорів, найчастіше дачники вдаються до використання деревної золи та дріжджового розчину. Слід розчинити одну столову ложку  золи в двох літрах води, настояти протягом 24 годин, потім процідити і можна використовувати. Щодо дріжджового розчину, вам знадобиться 5 грамів дріжджів, які слід розчинити у 5 літрах води, і настояти суміш протягом доби.

Городники розповіли, чим підживити розсаду помідорів в 2025 році
Городники розповіли, чим підживити розсаду помідорів в 2025 році

Коли підживлювати розсаду томатів?

Якщо при посадці ви використовували субстрат, який багатий на поживні речовини, то зазвичай томати підгодовують двічі. Перша підгодівля проводиться, коли на рослині зʼявляться перші справжні листки, а другу через два тижні після першої.

Якщо помідори не ростуть так швидко, як очікувалось, або розсада є слабкою, то можна використати стимулятори росту. Рекомендується проводити підживлення кожні два тижні.

Схожі статті

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!