Ці 3 сорти гороху – справжні чемпіони: стручки виростають довгі і лопаються від горошин

Зелений горох, як і редиска, швидко дозріває, невибагливий у догляді й дає МЕГА врожай, якщо дотримуватись простих рекомендацій при вирощуванні - які сорти найурожайніші?

Зелений горох є популярною культурою для вирощування, він славиться своєю невибагливістю і простотою в догляді. Цей овоч ідеально переносить холод і заморозки, і при цьому дарує щедрий врожай.

Зелений горошок дозріває швидко, тож посадивши його на грядці, не доведеться чекати вічність на його плоди. Його можна вживати у всіх його проявах – свіжим, замороженим, консервованим. Він є супер корисним, адже містить багато вітамінів і клітковину.

Агрономи назвали три найкращі сорти гороху для висівання
Агрономи назвали три найкращі сорти гороху для висівання

Щоб отримати дійсно гарний врожай, потрібно вибрати правильні сорти горошку. Як відомо він поділяється на три основні види: лущильний, мозковий і цукровий. Лущильний має високу врожайність та зазвичай використовується для сушіння. Мозковий має великі та солодкі зерна, а цукровий ідеально підходить для консервування та заморожування.

Лущильний горошок є найбільш популярним і універсальним. Він швидко дозріває і перші стручки можна буде зібрати вже через 45 днів після посадки. До його найкращих сортів відносяться: “Віра”, “Альфа”, “Глоріоза”.

Мозковий горошок так називається через те, що він має зморщене насіння, яке нагадує людський мозок. Цей вид містить більше природних цукрів і менше крохмалю. До таких сортів відносяться “Дінга” та “Преміум”.

Агрономи назвали три найкращі сорти гороху для висівання
Агрономи назвали три найкращі сорти гороху для висівання

Цукровий горошок можна їсти зі стручками. Молоді стручки ніжні й солодкі на смак. Вони нагадують спаржеву квасолю за текстурою. До ранніх сортів такого виду гороху відносяться “Солодкі перли”, “Дружна сімейка”, “Щербет”.

Тож якщо ви вагались, чи вирощувати город на своїй ділянці, то не сумнівайтесь і садіть. Результат вас точно потішить у вигляді солодкого й високого врожаю.

Схожі статті

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.

Слива перетворюється на цукерку, якщо поруч росте ця культура: 1 сусідка, а такий результат!

Слива недарма така популярна серед городників, адже являється непросто смачним фруктом, але й неймовірним доповненням для десертів та тортиків..

Весняне підживлення чорної та червоної смородини: садівники назвали 2 відмінності

Весною чорна й червона смородина потребують різного підживлення. Те, що підходить одній, може не спрацювати для іншої. Садівники пояснили, у чому головна відмінність і як це впливає на врожай.

Якщо хочете, щоб орхідея зацвіла швидше, дотримуйтеся цих 4 правил: поради квітникарів

Іноді орхідея відмовляється цвісти через 1 дрібну помилку. Тому квітникарі радять дотримуватися 4 простих правил догляду за нею. Саме вони стимулюють швидке цвітіння навіть у слабких рослин.

У 2 рази більше врожаю без зайвого клопоту: цей сорт огірків зовсім не потребує догляду

Деякі огірки дають щедрий тільки якщо їм постійно приділяти багато уваги. Але кому хочеться проводити купу часу на городі? Тож краще обрати цей сорт, який може рости майже без догляду.