Я їх саджаю і без врожаю не лишаюсь: ці 3 сорти часнику мої фаворити – зубчики як на підбір

Часник є майже незамінним продуктом на кухні, адже він додає яскраву нотку у будь-яку страву, тому все більше дачників вдаються до його вирощування в себе на ділянці - які сорти обрати?

Часник є популярним овочем на городі в дачників, адже він часто використовується у приготуванні різних страв, а також його консервують. Перш ніж почати вирощувати цю культуру на городі, потрібно знати кілька особливостей щодо догляду рослини, і найголовніше – обрати правильний сорт, який подарує вам високу врожайність.

В Україні можна садити як озимий, так і ярий часник. Ярий часник зазвичай висаджують в березні або квітні. Його головки дрібніші за озимий, вони чудово зберігаються протягом довгого часу. Такий часник має велику кількість зубчиків, які знаходяться в кількох рядах. Він дозріває вже в серпні або вересні.

Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування
Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування

Щоб отримати максимальний врожай, потрібно правильно підготувати посадковий матеріал. Ярі часники є стійкими до хвороб, і особливо вони підійдуть для тих, хто планує їх в подальшому продавати. При посадці часнику слід звернути увагу на нижчезазначені сорти часнику, які вважаються найвдалішими для посадки.

Сорт “Сочинський 56” має високу врожайність та добре зберігається. “Гулівер” родить великі плоди, вагою до 100 грамів. “Дюшес” добре переносить посуху. “Алейський” теж є стійким до захворювань та добре зберігається. “Рокамболь” має ніжний смак і він подобається багатьом.

Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування
Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування

Варто провести правильну обробку зубчиків часнику перед посадкою. Щоб захистити часник від хвороб і стимулювати його проростання, потрібно вибрати тільки великі та здорові зубчики. Для обробки можна використовувати розчини з марганцівки (1 г на 1 л) приблизно на півгодини замочити, мідного купоросу (1 ч. л. на 10 л води) або сольового розчину (3 ст. л. на 5 л води). Так ви заздалегідь відлякаєте потенційних шкідників. Після обробки їх потрібно буде добре просушити перед посадкою.

Цих правил слід дотримуватись кожному, щоб не зіштовхнутись з проблемами при зборі врожаю.

Схожі статті

Попіл та молочна сироватка — 2 потужні натуральні підживлення для помідорів

Ці 2 компоненти домашніх добрив часто є під рукою. Але мало хто знає, як вони впливають на томати. Такі підживки можуть суттєво покращити вигляд і смак урожаю, якщо правильно їх застосовувати.

Що не можна садити поруч із яблунями та іншими фруктовими деревами? 3 сусіди-вороги

Якщо мрієте про розкішний фруктовий сад, необхідно назавжди запам'ятати про те, які саме культури не можна висаджувати біля дерев. Розповідаємо в нашому матеріалі.

Агрономи обрали найкращий сорт картоплі: 4 роки експериментів, і тільки цей себе виправдав

Картопля – коронна страва на багатьох українських столах. Який її сорт агрономи називають одним із найкращих і в чому його переваги – читайте в матеріалі "Сенсації".

Попелиця зникне з поля зору за 2 години: опаде на землю і довго не буде повертатися

Попелиця з'являється на городі одразу після появи найпершого листя. Свіжі пагони для даного шкідника — справжній делікатес. Що робити у такому випадку?

Поливаю полуницю розчином від маринованих огірків — отримую у 3 рази більше врожаю

Цей метод звучить дивно, але дає дивовижний результат. Простий інгредієнт, який зазвичай виливають, може в рази покращити врожайність полуниці. Розповідаємо, як саме його застосовувати.

Гортензія не з картинки, а з вашого саду: спосіб в 2 хвилини, щоб квітка зацвіла на ділянці

Для того, щоб гортензія рясно зацвіла й довго радувала вас своїми квітками, потрібно зробити одну хитрість навесні - ви здивуєтесь, адже цей метод дійсно працює.