2 продукти і город в огірках: ця 1 проста дія збільшить врожай овоча вдвічі – без перебільшень

Щедрий врожай огірків отримати легко, якщо знати, чим і коли підживлювати дану рослину - який трюк необхідно зробити, щоб збільшити кількість плодів на городі вдвічі?

Щоб огірки гарно вродили та потішили городників, потрібно правильно та регулярно за ними доглядати, підживлювати, поливати і так далі. Дуже часто дачники, особливо новачки допускають таку помилку, як полив огірків під корінь. Дану культура краще обприскувати добривами, такими як борна кислота, сульфат калію, саме вони здатні підвищити врожайність рослини.

Багато хто нехтує правилом, що вода повинна бути теплою і відстояною, а потім дивуються, чому зібрали так мало плодів. Щоб направити сили рослини в завʼязь, слід регулярно обривати серединки пустих листків і позбуватись пасинків, які не приносять користі. Не потрібно використовувати для поливу шланг.

Городники розповіли, як збільшити врожай огірків вдвічі
Городники розповіли, як збільшити врожай огірків вдвічі

Городники, які мають досвід, вже давно використовують підживлення, яке включає в себе простий продукт – вівсянку. Таке добриво покращує процес завʼязування плодів і робить огірочки ще смачнішими. Якщо застосовувати дане підживлення, то на ваших очах рослини стануть міцними, здоровими, стійкими до захворювань.

Для приготування потрібно одну столову ложку вівсянки залити окропом і залишити настоятись протягом 24 годин. Після цього розчин необхідно буде розвести в десяти літрах води і додати 2 краплі йоду. На кожен кущ необхідно 1,5 літра цього розчину.

Городники розповіли, як збільшити врожай огірків вдвічі
Городники розповіли, як збільшити врожай огірків вдвічі

У період активного росту цієї культури, слід надати для неї необхідну кількість азоту та калію. Можна використати гній та воду. Для приготування необхідно змішати один літр води та гною. Перед застосуванням розвести в десяти літрах води, і додати ще літр попелу, все перемішати й можна використовувати.

Під час плодоношення для огірків потрібен калій та фосфор. Для цього підійде суперфосфат або деревний попіл. Зола багата на калій і сприяє утворенню завʼязі. Щотижня слід поливати ґрунт деревним попелом, а потім поливати водою.

Схожі статті

Ростуть навіть на Буковині: 2 найкращі сорти груші для Чернівецької області

Не всі дерева підходять для місцевого клімату Буковини. Зокрема, грушам там рости дуже непросто. Та для деяких сортів складні умови — не проблема, а можливість показати все, що вони можуть.

Мурахи в паніці, попелиця в бігах: прощаємося зі шкідниками без хімії та метушні

З настанням тепла найпершими починають нав'язуватися на грядках мурахи та попелиці, які здатні дуже швидко впоратися зі свіжими листочками і навіть бутонами.

Ці 4 види добрива зроблять картоплю величезною: натуральні та ефективні підживки

Магазинні добрива часто обходяться дорого. Але їхня ефективність може виявитися посередньою. То чому б не підживити картоплю натуральними аналогами? Це не лише дешевше, а й гарантує гарний результат.

Навесні просто підгодуйте цим добривом полуницю – і влітку зберете небачений урожай 2025

У жодного господаря не буває розкішного врожаю полуниці просто так. За цим завжди стоїть кропітка робота та знання, щодо правильного підживлення.

Не можна запізнюватися навіть на 1 день: як правильно обрати час сівби кукурудзи?

В питанні висівання кукурудзи важлива точність. Навіть день має значення. Якщо помилитись, то рослина могтиме погано розвиватися. Експерти пояснюють, на що звернути увагу у квітні.

Морква сходить всього за 3 дні, наче під лінійку: секретний метод від фермерів

Про цей метод сівби моркви знають майже всі досвідчені городники. Але не кожен його використовує. Та саме він дозволяє отримати рівнесенькі сходи у найкоротші терміни.