Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.

Мало хто замислюється над тим, що редиска може бути на смак ніжною та солоденькою, а не жорсткою та гіркою. Однак городники часто розчаровуються через те, що коренеплоди виростають із неприємною гіркотою. Їсти такий овоч взагалі не хочеться.

Причина того, що редиска стає гіркою – неправильний догляд за нею. Та якщо дотримуватись лише 4-х правил – редиска порадує відмінним смаком.

Прийом № 1: Не забувайте про проріджування

Якщо редиска росте занадто густо – їй не вистачає вологи та підживлення. Через це коренеплоди стають занадто жорсткими та гіркими. Між рослинами слід залишати 3-5 см, щоб вони розвивались повноцінно.

Прийом № 2: Регулярний та рівномірний полив

Агрономи назвали 4 прийоми, які допоможуть виростити соковиту редиску
Агрономи назвали 4 прийоми, які допоможуть виростити соковиту редиску

Гіркота з’являється через те, що культурі не вистачає вологи. Якщо земля пересихає дуже сильно – редиска виросте жорсткою. В спекотну погоду цю культуру варто поливати щовечора. Ґрунт зволожують на глибину коренів, а не тільки зверху. В прохолодні дні полив скорочують до 1 разу з інтервалом у 2-3 дні. Але все одно варто контролювати, щоб не було пересихання.

Прийом № 3: Після дождю та поливів землю на грядці потрібно рихлити

Після поливів або дощу на поверхні ґрунту формується щільна кірка, яка перекриватиме доступ кисню до коренів. Щоб редиска виросла соковитою – ґрунт потрібно рихлити після кожного дощу та поливу.

Прийом № 4: Збирайте врожай редиски вчасно

Агрономи назвали 4 правила, які допоможуть виростити соковиту редиску
Агрономи назвали 4 правила, які допоможуть виростити соковиту редиску

Перезрілі плоди потрібно збирати вчасно. Інакше вони накопичуватимуть в собі гіркоту та стануть волокнистими. Тож, не чекайте, допоки редиска переросте. Прибирайте її з грядок, як тільки дозріє.

Запам’ятайте ці 4 правила догляду за редискою і тоді її врожай вас точно не розчарує. Із правильним доглядом коренеплід стане справжнім городнім делікатесом.

Схожі статті

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.

Чорнобривці — не завжди користь: біля яких 2 рослин не варто саджати ці квіти?

Хоча чорнобривці вважаються природним щитом для городу, іноді вони шкодять. Особливо, якщо посадити біля певних культур. Садівники назвали рослини, поряд з якими такі квіти краще не вирощувати.

Солодкі ягоди, а не розчарування: які питання слід задати продавцю при покупці саджанця черешні

Коли ви купуєте саджанець плодового дерева, це дуже схоже на лотерею. Щоб у рази збільшити свої шанси на успіх, обов'язково задайте продавцю ці 4 питання.