Встигніть посадити у березні: з цим насінням цвітної капусти вже в липні буде урожай – 3 сорти

Якщо хочете мати розкішний врожай цвітної капусти вже в липні цього року, зверніть свою увагу на сорти, які ми рекомендуємо в нашому матеріалі.

Безумовно, якщо ви бажаєте отримати хороший урожай цвітної капусти вже в липні, необхідно зараз подбати про розсаду. За умови хорошого догляду, а також активного розвитку у парничках, ранні сорти капусти визріють за 90-100 днів, і овочі ви зможете зібрати вже всередині літа.

Експерти назвали 3 найкращі ранні сорти цвітної капусти

Найкращі сорти цвітної капусти для посадки в 2025 році
Експерти назвали 3 найкращі ранні сорти цвітної капусти

Які сорти ранньої цвітної капусти ми можемо порекомендувати? Перш за все, це Експрес. Назва говорить сама за себе. Дана капуста взагалі дає овочі через 60 днів після посадки. Тому цей сорт ви можете сіяти у відкритий грунт на початку травня. Вимагає різного та регулярного поливу, хорошого сонячного освітлення, відсутність протягів та активну підтримку інсектицидами.

Сніговий шар славиться як швидкими вегетаційним періодом, так і неймовірними смаковими якостями. Окрім того, овоч виростає великим, тому термін дозрівання займає приблизно 100 днів.

Якщо бажаєте отримати урожай в липні, треба зараз подбати про розсаду.

Найпопулярнішим серед фермерів та дачників є сорт Мовір. Він вимагає менше уваги до себе, швидко зростає, займає 85 днів, що також робить його дуже актуальним для тих, хто бажає отримати швидкий, але якісний результат.

Кулінар розповів, як приготувати цвітну капусту в клярі
 Експерти назвали 3 найкращі ранні сорти цвітної капусти

Нагадуємо, що така культура як капуста завжди активно привертає шкідників, тому необхідно провести близько 5-8 обов’язкових обробок інсектицидами для того, аби не пошкодити плоди та листя.

Для підтримки захисту також можна посадити рослини, які відлякують комах. Наприклад, ідеально підійдуть чорнобривці або нагідки.

Під час збору урожаю рекомендуємо активно перевіряти кожен овоч на наявність комах, які можуть ховатися у суцвіттях та нанести шкоду під час зберігання.

Схожі статті

Що не можна садити поруч із яблунями та іншими фруктовими деревами? 3 сусіди-вороги

Якщо мрієте про розкішний фруктовий сад, необхідно назавжди запам'ятати про те, які саме культури не можна висаджувати біля дерев. Розповідаємо в нашому матеріалі.

Агрономи обрали найкращий сорт картоплі: 4 роки експериментів, і тільки цей себе виправдав

Картопля – коронна страва на багатьох українських столах. Який її сорт агрономи називають одним із найкращих і в чому його переваги – читайте в матеріалі "Сенсації".

Попелиця зникне з поля зору за 2 години: опаде на землю і довго не буде повертатися

Попелиця з'являється на городі одразу після появи найпершого листя. Свіжі пагони для даного шкідника — справжній делікатес. Що робити у такому випадку?

Поливаю полуницю розчином від маринованих огірків — отримую у 3 рази більше врожаю

Цей метод звучить дивно, але дає дивовижний результат. Простий інгредієнт, який зазвичай виливають, може в рази покращити врожайність полуниці. Розповідаємо, як саме його застосовувати.

Гортензія не з картинки, а з вашого саду: спосіб в 2 хвилини, щоб квітка зацвіла на ділянці

Для того, щоб гортензія рясно зацвіла й довго радувала вас своїми квітками, потрібно зробити одну хитрість навесні - ви здивуєтесь, адже цей метод дійсно працює.

Секрет помідорів-велетнів розкритий: як зібрати такий рясний врожай у 2025, як ніколи раніше

Величезні помідори, соковиті та солодкі, — це окремий вид задоволення, яка жодна господиня не буде проти виростити у себе на городі. Як це зробити?