Всього 500 г – і яблука солодкі, як мед: 1 секретний прийом для яблуні, який покращить врожай

Щоб яблуня вродила смачні й солодкі плоди, потрібно дотримуватись всіх правил щодо догляду, у тому числі регулярно підживлювати дерево - чим і коли?

Правильний догляд за яблунею включає в себе регулярний полив, внесення добрив та здійснення профілактики від шкідників та захворювань. Садівники приступили до роботи в саду ще в перші дні березня, адже перший місяць весни є найбільш сприятливим для проведення деяких процедур щодо ваших плодових дерев.

Яблуня є найпоширенішою плодовою культурою, хоч і вона вважається садівниками невибагливою, але все одно потребує уваги та належного догляду. Яблуня може рости на різних грунтах, проте важливо підживлювати дерево, особливо в тих випадках, якщо дерево вже протягом багатьох років росте на одному місці та плодоносить. Підгодовуючи регулярно яблуню, ви покращите її здоровʼя, підвищите врожайність та отримаєте солодкі яблука.

Садівники розповіли, що зробити з яблунею, щоб вона вродила солодкі плоди
Садівники розповіли, що зробити з яблунею, щоб вона вродила солодкі плоди

Іноді садівники зіштовхуються з неприємною проблемою, коли яблука починають гнити, мʼякнути, опадати та муміфікуються на гілках. Найчастіша причина, чому так відбувається – це грибкове захворювання, яке викликається аскоміцетом Monilia. Цей грибок швидко поширюється та заражає не лише яблука, а й інші рослини, тож варто бути обачними, адже якщо нічого з цим не робити, можна залишитись без врожаю.

Щоб уникнути таких сюрпризів, потрібно надати яблуні всі необхідні речовини для правильного росту. Калій сприяє формуванню великих плодів, фосфор підвищує імунітет дерева та морозостійкість. Бор робить плоди більш солодкими й щільними, тобто вони не будуть мати пористості всередині. Кальцій мінімізує ризик опадання яблук, які ще не дозріли.

Садівники розповіли, що зробити з яблунею, щоб вона вродила солодкі плоди
Садівники розповіли, що зробити з яблунею, щоб вона вродила солодкі плоди

Найефективнішим засобом для обробки яблуні є карбамід. Для приготування вам знадобиться 500 грамів цього інгредієнту, які слід розчинити в 10 літрах гарячої води. Спочатку потрібно розчинити суміш в гарячій воді, а потім додати 10 літрів води. Після цього розчин краще перелити в розпилювач та обприскати ним дерево.

Таке весняне підживлення проводиться з середини березня до середини квітня, дивлячись, які погодні умови, тож зараз саме час провести цю обробку, щоб в майбутньому смакувати соковитими й солодкими яблуками.

Схожі статті

10 кілограмів аґрусу з куща і все завдяки цьому методу: роблю так кожен рік, і не натішуся

Великі врожаю аґрусу — це не фантазії, а реальність. Щоб досягти такого результату, необхідно знати всього декілька секретів, і ми ними з вами поділимося.

Цибулеве лушпиння – справжня знахідка для дачників: цей метод підживлення перевірений часом

Є маса різних методів використання цибулевого лушпиння у господарстві. Його навіть використовують для приготування сала або декорування крашанок.

Петрушка зійде за лічені дні: 1 склянка цього бюджетного засобу – і грядки зазеленіють швидко

Чимало городників стикаються із тим, що петрушка на грядці росте повільно і не радує пишними кущиками. Імовірно, їй не вистачає добрива. Розповідаємо, чим підживити петрушку, щоб швидко росла.

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Зробіть ці 3 обов’язкові кроки, і матимете екзотичний сад

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Розповідаємо покроково, що необхідно зробити для вдалого вирощування даної культури. У вас все вийде, якщо дотримуватись правил.

Від “хімози” давно відмовилася, бо обробляю яблуню цим: зробіть це до цвітіння

Якщо хочете отримати розкішні плоди яблуні та не мати справу з спеціальними пастками, обробіть рослини цим розчином. Розповідаємо, як його зробити.

Цей буряк росте сам! Не сорт, а “пісня”! З 2-х грядок врожаю буде на рік вперед

Який же сорт буряка обрати - ось це питання виникає майже у всіх дачників у період сезону висадки культур. Найкращий сорт цього овочу, який стабільно дарує ВАУ врожай.