Але не менш цікавою може бути його роль у садівництві. Справа в тому, що дані відходи активно використовуються на грядках, і до того ж приносять чимало користі.
Було-б абсурдно, якби такий продукт просто викидав сміття. Як мінімум, тому, що він має вельми багатий склад. Мова йде і про фітонциди, і про флавоноїди, і про вітаміни. Саме тому дехто включає лушпиння у свій раціон, звичайно у вигляді настоянки чи інших варіаціях, і так само лушпиння використовується для інших цілей.
Експерт розповів, як підживити рослини цибулевим лушпинням

У нашому матеріалі ми розповімо, як за допомогою нього можна підвищити врожайність на своєму городі. І варто відмітити, що вам не знадобиться робити майже нічого, окрім як збирати сміття після того, як ви попрацювали безпосередньо з цибулею. Зокрема, це зумовлено підвищеним вмістом азоту у даному інгредієнтів. Дехто робить спеціальну воду з цибулевого лушпиння, але насправді його можна просто покласти у грунт.
Так, сміливо розтрощіть лушпиння та перемішайте його з компосту. Можна викласти навколо кожної рослини, а можна навіть при копати під коріння на глибину.
Також воно буде відігравати роль розпушувача і не даватиме землі забитися. Це також доволі сприятливий фактор, адже часто через сильну щільність в грунті зникає кисень, а також застоюється вода. Що вже казати про коріння рослин, яким доводиться постійно боротися за виживання і добування ресурсів у несприятливому для них середовищі.

Нагадуємо, що час для висадки цибулі майже закінчився. Здебільшого господині вже встигли це зробити, але все ще є можливість, адже можна отримати пізній врожай. А якщо ви досі не посадили цибулю, краще звернути свою увагу на більш крупні зразки посадкового матеріалу.