“Міцні дубки, а не розсада!” – ось чим підживити огірки, щоб вони росли без зупинки

Як зміцнити розсаду огірків, щоб у майбутньому рослина приємно порадувала своїм щедрим врожаєм? Щоб так вийшло, важливо знати все про правильне підживлення.

При вирощуванні розсади огірків, кожен прагне виростити її міцною та здоровою, тож для цього потрібно прикласти неабиякі зусилля. Всі досвідчені городники підгодовують розсаду, адже така процедура значно покращує стан сіянців.

У випадку з огірками, підживлення потрібно проводити тоді, коли рослини потребують поживних речовин для росту. Розглянемо два випадки, які вказуються на це. Якщо посадка насіння була у бідний ґрунт, то швидше за все це призведе до дефіциту корисних речовин. Або ж коли розсада повільно росте, виглядає слабкою та жовтіє листя.

Городники розповіли, чим підгодувати розсаду огірків
Городники розповіли, чим підгодувати розсаду огірків

Підживлення огірків проводиться під корінь, рідке добриво вноситься в ґрунт. Перше підживлення відбувається тоді, коли зʼявились два справжні листки. Друге в разі необхідності, за кілька днів до висадки рослин у теплицю або у відкритий ґрунт. Найкращим варіантом для підживлення є комплексні суміші, які багаті на азот, фосфор, калій, залізо, мідь, цинк, бор. Вони слугують гарантією, що рослини отримають всі необхідні речовини для росту.

Перед застосуванням будь-якого добрива, потрібно за дві години гарно полити всі рослини. Ідеальний час для цієї процедури – ранок або вечір, щоб температура була оптимальною. Варто бути обережними, щоб розчин не потрапив на самі рослини, адже це спровокує опіки на них. Якщо так сталося, потрібно швидко витерти рослини ватним диском або чистою тканиною, попередньо змочити їх у воді.

Городники розповіли, чим підгодувати розсаду огірків
Городники розповіли, чим підгодувати розсаду огірків

Дачники радять спробувати ще один рецепт підживки. Вам знадобиться 1 столова ложка цукру та така ж кількість рисового борошна (або подрібненого рису), все це потрібно помістити в банку та залити 0,5 літра теплої води. Після цього, розчину слід дати настоятись протягом трьох днів. Перед використанням суміш варто процідити та розвести з водою у пропорції 1:5.

Схожі статті

3 чарівні багаторічники для ледачого саду: посадили раз і назавжди, а краса надворі неймовірна

Не всім квітам потрібен постійний догляд. Розповідаємо вам про багаторічники, які можна висадити у себе в подвір'ї і забути, аж допоки вони не почнуть тішити розкішним цвітінням.

Городники Полтавщини потребують цих томатів як повітря: 5 сортів, які ростуть краще за всі інші

Розповідаємо у нашому матеріалі, на які сорти помідорів варто звернути городникам, що проживають на Полтавщині. Вже зараз можна активно робити розсаду.

Більше не сію огірки навмання: розділила грядку на 3 частини й перевірила, як краще за все

Щоб ніколи не думати, чи буде на городі врожай огірків, радимо спробувати цей метод посіву, який обов'язково вам прийдеться до душі. В чому він полягає?

Ці 3 процедури – обовʼязкові для туї: ніякого пожовтіння, а шикарна та пишна крона гарантована

Туя – вічнозелене дерево, яка при правильному догляді буде радувати око насичено-зеленим кольором. Як захистити тую від пожовтіння – розповідає "Сенсація".

Вони дійсно дають результат: 5 народних підживлень для саду та городу, які пройшли перевірку

Більшість народних добрив, які колись икористовували наші бабусі, виявилися абсолютно марними, але тільки не ці п'ять, які справді дають результат.

Коли варто сіяти буряк у квітні? Городники розповіли про 3 найважливіші фактори

Погода та стан ґрунту — дрібниці, на які не всі зважають. А потім дивуються, чому буряк не зійшов. Є 3 речі, про які варто подумати перед посадкою, щоб потім не кусати лікті.