Жовте диво природи: все, що вам потрібно знати про мімозу – символ весни та жіночності

Поки природа спить, мімоза готова сяяти, адже зацвітає однією з найперших і тішить рясним жовтим цвітінням всіх, хто проходить повз. Як виростити цю красуню у себе вдома?

Мімоза — рослина доволі проста у догляді, і абсолютно не вимоглива. Така назва закріпилася у цієї розкішної рослини з жовтим цвітінням в народі. Але насправді це акація срібляста. Саме вона у досить холодний період, ранньою весною вже готова розпустити свої розкішні жовті суцвіття.

Виростити та доглядати за нею не важко. Зокрема, можна це зробити з насіння. Перед посадкою необхідно замочити його приблизно на добу. Справа в тому, що коробочка у насіння жорстка, і відповідно паростку складно виходити. Йому необхідно допомогти. Тому ми спочатку замочуємо насіння, потім можемо навіть механічно його пошкодити для покращення сходів.

Висіваємо насіння у парничок та доглядаємо, як за звичайною розсадою.

Квітникарі розповіли, як посадити мімозу та доглядати за нею

Квітникарі розповіли, як посадити мімозу та доглядати за нею

Не забуваємо слідкувати, аби не завівся грибок, а також проводимо обов’язкові загартовування. Коли температура землі підніметься, паросток можна висаджувати. Обираємо місця з хорошим освітленням та дренованим ґрунтом. Мімоза не любить застою вологи. Власне, вона також не вимоглива до вологи і добрий реагує на помірний полив.

Для того, щоб зацвісти їй необхідно 3-4 роки. Але вона швидко розвивається, тому вам не доведеться довго чекати, аби вона набула солідних розмірів.

Після того, як мімоза відцвітає, її можна формувати. Сухі суцвіття необхідно обов’язково зрізати для того, аби рослина не витрачала свої ресурси на формування насіння, а самі гілки проріджуємо та формуємо кущ.

Звичайно, як і будь-яка рослина, мімоза буде позитивно реагувати на добривах. Ви можете звернути свою увагу як на органічні добавки, так і на мінеральні порошки, які можна розводити у воді та регулярно проводити підживлення рослини під коріння. Пересадки вона переносить важко, тому краще їх проводити у перші роки розвитку рослини. Пізніше це буде зробити дуже складно.

Схожі статті

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.

“Реанімуємо” позеленілий в теплиці ґрунт – 3 простих способи повернути землі родючість

Теплиця — прекрасний варіант для будь-кого, хто хоче вирощувати смачні овочі та фрукти, зокрема екзотичні майже круглий рік. Але є і побічні ефекти.