Не підживлення, а еліксир: лише 1 продукт з кухні і розсада томатів та перців буде рости вшир

Розсада не завжди потребує підживлення, але іноді ця процедура є необхідною - коли варто підгодовувати перець і томати? Кілька ознак, які вказують на це.

При вирощуванні розсади важливо, щоб вона мала здорові та міцні рослини, тож для цього її потрібно регулярно підгодовувати, але варто знати, коли саме це слід робити. Якщо ґрунт, в який було посаджено насіння, є бідним на поживні речовини, то тут без підживки не обійтись. Також вона буде корисною, якщо рослини починають натякати на дефіцит харчування. На це можуть вказувати деякі зовнішні ознаки.

Якщо сіянці ростуть повільно або взагалі перестають розвиватись, то листя рослин є маленьким і слабким, це свідчить про брак поживних речовин. Іншим сигналом є те, що змінюється колір листя з яскраво-зеленого на жовтий.

Городники розсекретили дієву підживку для розсади томатів і помідорів
Городники розсекретили дієву підживку для розсади томатів і помідорів

Також городники з досвідом стверджують, що поганий стан рослин є результатом неналежного догляду. Якщо ж ви дотримувались всіх моментів при вирощуванні, тоді підгодівля проводиться лише коли розсада дає прямий знак, що вона потребує поживних речовин.

Підживлення розсади перцю та томатів покращує стан рослин та робить кореневу систему більш міцною. Найбільш ефективним методом підживлення є коренева підгодівля, тобто розчин слід вносити прямо в ґрунт біля коріння рослин. Першу підгодівлю проводять після появи двох справжніх листочків. Якщо є потреба, то проводиться друга підгодівля, зазвичай вона здійснюється саме перед висадкою розсади у відкритий ґрунт.

Городники розсекретили дієву підживку для розсади томатів і помідорів
Городники розсекретили дієву підживку для розсади томатів і помідорів

За дві години до цієї процедури рослини потрібно гарно полити, а підгодовувати краще зранку або ввечері. Дачники радять зміцнити розсаду за допомогою настою з яєчної шкаралупи. Для приготування потрібно заповнити трилітрову банку шкаралупою від яєць на дві третини обʼєму і залити водою. Потім банку потрібно залишити в теплому місці на чотири дні. Перед використанням суміш необхідно розвести з водою у пропорції 1:3 і поливати розсаду.

Схожі статті

Червона королева вашого подвірʼя. З травня по жовтень красою цього куща будуть вражені всі

Зараз садові магазини та розплідники можуть запропонувати настільки велику кількість рослин, що очі розбігаються. Але ми вас зорієнтуємо. Який кущ варто придбати?

Солодке задоволення на 6 місяців: як зробити так, щоб малина плодоносила до заморозків

Кожному садівникові хочеться не просто отримати хороший урожай малини, але й розтягнути його до заморозків. Є кілька способів, які допоможуть впоратися із цим завданням.

Що посадити на ділянці, якщо буваєте на дачі раз на тиждень: город для любителів пікніків

Якщо ви буваєте на дачі тільки на вихідні й в основному проводите там пікніки, але при цьому дуже хочеться трохи повозитися на грядках, зверніть увагу на ці рослини.

Засихає абрикос: про що говорять листя та кора на дереві – важливо визначити реальну причину

Як показала практика, не всі садівники добре знайомі з примхами та вимогами плодових дерев і найчастіше виявляються безпорадними перед проблемами.

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.