3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Перш ніж розпочинати посадку озимого часнику, уважно прочитайте перелік всіх найпоширеніших помилок, які допускають 99% городників-початківців. Тільки встановивши їх, можна розраховувати на високий урожай. Особливо зверніть увагу на наступні три.

Одна з найчастіших помилок – це недотримання термінів посадки. Саме через неї відбувається втрата більшої частини врожаю. Оптимальний час називають другу половину жовтня та початок листопада (залежно від розташування регіону). Якщо посадити озимий часник надто рано, то коріння швидко піде в зріст і з настанням морозів просто замерзне, а якщо занадто пізно, то зубчики не встигають укоренитися і теж загинуть. Навесні часник висаджують у квітні-травні.

Як виростити великий часник
Як виростити великий часник

Необхідно також дотримуватися правильної глибини посадки. Якщо ви посадите часник занадто глибоко, то розвиток паростків буде сильно утруднений, а якщо глибини буде недостатньо, що матеріал не вкорениться і замерзне. Оптимальна глибина для посадки часнику озимого становить 7 см.

Ще одна поширена серед новачків помилка під час посадки озимого часнику – це недотримання правильної схеми. Щоб рослина нормально розвивалася і дала хороший урожай, відстань між рядами має становити 20 см, а між зубчиками від 10 до 15 см. При сильному загусанні часник заважатиме один одному і розвиватиметься з великим запізненням.

Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування
Городники розсекретили найкращі сорти часнику для вирощування

Ще хотілося б звернути увагу на помилки, які не так часто допускаються, але мають місце бути – це неправильна підготовка ґрунту на грядках та неправильне зберігання посадкового матеріалу. Важливо також вибрати місце для посадки. Про все це можна дізнатися на сайті “Сенсація”.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.