Перш ніж розпочинати посадку озимого часнику, уважно прочитайте перелік всіх найпоширеніших помилок, які допускають 99% городників-початківців. Тільки встановивши їх, можна розраховувати на високий урожай. Особливо зверніть увагу на наступні три.
Одна з найчастіших помилок – це недотримання термінів посадки. Саме через неї відбувається втрата більшої частини врожаю. Оптимальний час називають другу половину жовтня та початок листопада (залежно від розташування регіону). Якщо посадити озимий часник надто рано, то коріння швидко піде в зріст і з настанням морозів просто замерзне, а якщо занадто пізно, то зубчики не встигають укоренитися і теж загинуть. Навесні часник висаджують у квітні-травні.

Необхідно також дотримуватися правильної глибини посадки. Якщо ви посадите часник занадто глибоко, то розвиток паростків буде сильно утруднений, а якщо глибини буде недостатньо, що матеріал не вкорениться і замерзне. Оптимальна глибина для посадки часнику озимого становить 7 см.
Ще одна поширена серед новачків помилка під час посадки озимого часнику – це недотримання правильної схеми. Щоб рослина нормально розвивалася і дала хороший урожай, відстань між рядами має становити 20 см, а між зубчиками від 10 до 15 см. При сильному загусанні часник заважатиме один одному і розвиватиметься з великим запізненням.

Ще хотілося б звернути увагу на помилки, які не так часто допускаються, але мають місце бути – це неправильна підготовка ґрунту на грядках та неправильне зберігання посадкового матеріалу. Важливо також вибрати місце для посадки. Про все це можна дізнатися на сайті “Сенсація”.