Обробіть дерева цим розчином, коли “прокинулись” бруньки: це ідеальний захист від парші

Фаза зеленого конусу – період, коли на деревах пробуджуються бруньки. В цей час важливо подбати про захист садових культур від різноманітних шкідників. Розповідаємо, які препарати можна використати.

Початок пробудження бруньок на садових деревах – особливий період для захисту городніх культур. Навесні саме в цей період разом із природою активізуються і різноманітні шкідники (наприклад, яблуневий цвітоїд та бруньковий довгоносик). Щоб захистити плодові дерева, бажано використовувати інсектицидні препарати типу “Антигусінь” або “Фас”.

Період зеленого конусу – сприятливий час для того, аби обприскати садові дерева спеціальним розчином від розповсюджених хвороб – парші, моноліозу, борошнистої роси. Фахівці радять залучити для цього препарат “Страж”.

Розчин для обробки плодових дерев в домашньому саду готують наступним чином. Першою чергою підготовлюють усі необхідні інгредієнти в таких пропроціях:

  • “Антигусінь”: 3 грами;
  • фунгіцид “Страж”: 3 грами;
  • препарат “Фас”: 4 мл;
  • вода: 8 літрів.

Щодо процесу приготування, то він доволі простий. Спочатку у воді розчиняють фунгіцид. Потім до нього додають інсектициди та ретельно усі складові перемішують. Готовий розчин використовують для обробки плодових дерев та рослин в саду. Бажано, щоб під час обприскування він залишався на гілочках і не стікав.

Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі
Як та чим обробити дерева в саду навесні по зеленому конусі

Наведений метод обробки використовують для обробки садових дерев від шкідників та хвороб. Процедуру викорують навесні, коли на гілках дерев вже добре набрякли бруньки. Після обприскування дерева будуть надійно захищені від різноманітних негараздів та віддячать господарю гарними врожаями.

Обприскування дерев по зеленому конусу – ідеальний варіант для другої весняної обробки. Першу ж проводять, коли бруньки ще “сплять”, а гілки повністю оголені і без листя. Головна мета такої обробки – спрямувати зусилля на боротьбу зі шкідниками. Проте, бонусом йде також і захист від парші, моніліозу та інших хвороб.

Схожі статті

Помідори не тріскатимуться: як виростити великі та солодкі томати – всього 3 правила

Навіть огородник-початківець зможе виростити великі і солодкі томати, якщо буде дотримуватися цих 3 основних правил. Жодного потрісканого плоду!

Часник не любить надлишку добрив, але є один нюанс: перше підживлення для часнику у 2025-му

Дотримуючись простих рекомендацій, можна підготувати часник у городі до тривалого сезону та отримати восени великий урожай. Цю пряність зможе виростити навіть садівник-новачок.

Станете огірковим “магнатом”: цей сорт для Вінницької області завалить урожаєм ледачих дачників

Обрати правильний сорт огірків - завдання не з простих, але з можливих - який один сорт є ідеальним у всьому, а плодоносить довго і рясно? Агрономи розсекретили його.

За цими синенькими ганяються всі городники: найпопулярніший сорт баклажанів – супершвидкостилий

Цей сорт баклажанів є чудовим вибором для тих, хто прагне отримати високий урожай із мінімальними затратами часу. Він стійкий до хвороб, смачний, підходить навіть для консервування.

Ці 2 інгредієнти не можна змішувати: яку помилку роблять 99% городників перед посадкою картоплі

Щоб отримати хороший урожай картоплі, потрібно підготувати грядки та внести ряд добрив, але головне не переборщити та не змішувати ці 2 інгредієнти.

Врятує сад від білокрилки: дві красиві квітки, які допоможуть позбутися підступного шкідника

Як позбутися найпоширенішого шкідника садів та городів за допомогою натуральних засобів. Після цього білокрилка назавжди забуде дорогу на вашу ділянку.