Дачники перед висаджуванням моркви завжди хочуть обрати той сорт, який буде відповідати всім їхнім потребам – щоб він не був вибагливим і солодким, як мінімум. Іноді морква може вирости великою і рівною, але при цьому вона буде водянистою, так відбувається через надмірну вологу, яка була надана під час коренеутворення. Можливо навіть сам дачник тут не винен і так сталося саме через дощову погоду.
Як стверджують городники, хоч і вода сприяє активному росту коренеплодів, але вона аж ніяк не покращує їх смакові якості. Якщо був її надлишок, то слід бути готовим не лише до того, що морква буде водянистою, а й до того, що вона стане менш стійкою до зберігання.

Варто поливати моркву один раз на 5 або навіть на 7 днів, на кожен квадратний метр потрібно чотири літри води. Якщо погода посушлива, то полив необхідно проводити частіше, кожні три дні.
Варто зазначити ще один нюанс, що за два тижні до збору врожаю полив потрібно припинити. Щоб уникнути застою води, особливо коли спостерігається дощ, рекомендується робити високі грядки або викопувати канавки навколо них. Якщо дотримуватись цих правил, то морква виросте солодкою і смачною.

Однак, іноді справа не лише в правильному поливі. Іноді буває так, що може бути наданий гарний полив, підживлення, проводитись боротьба з бурʼянами, обробка рослини від шкідників і хвороб, але при зборі врожаю морква все одно не така, як хотілося.
Тут важливо звернути увагу на вибір сусідів на грядці. Рослини, які змагаються з морквою за вологу та корисні речовини в грунті, можуть не лише знизити врожайність, але й погіршити смак плодів. Тому потрібно правильно розташовувати сусідів на ділянці, щоб вони лише позитивно впливали на культуру.