Усім відомий і дуже позитивний український шеф-кухар колумбійського походження та суддя проєкту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво показав, як приготувати до Великодня паску-крафін. Це досить сучасно, незвично, смачно, унікально й різноманітно. Гості точно будуть в захваті від таких пасок, а також мріятимуть отримати таку випічку й в якості подарунка! А тим, хто дотримується дієти, достатньо буде спекти й скуштувати на Великдень всього лише одну таку маленьку пасочку. У такому випадку з фігурою точно нічого не станеться!
Для того, щоб приготувати аналогічну паску-крафін, як у Ектора Хіменеса-Браво, господиням знадобиться: для опари (200 мілілітрів молока, одна столова ложка цукру, 7 грамів сухих або 21 грамів свіжих дріжджів, одна столова ложка борошна), для тіста (одне куряче яйце, двоє жовтків, 100 грамів цукру, дрібка солі, 80 грамів вершкового масла, ванільний ароматизатор, 450-500 грамів борошна), для начинки (100 грамів родзинок і 60 грамів вершкового масла).
Для початку готується опара — основа, що забезпечує пишність майбутньої паски. У теплому молоці розчиняють цукор і дріжджі, додаючи трішки борошна, аби консистенція була схожа на густу сметану. Після ретельного перемішування суміш накривають плівкою та залишають у теплому місці (приблизно на 15-20 хвилин часу). Цей етап є надзвичайно важливим, адже від якості опари залежатиме легкість тіста.

Наступний крок — замішування тіста. У глибокій мисці поєднують яйця, жовтки, цукор, сіль, опару, розтоплене вершкове масло та ваніль. До цієї суміші додають борошно, поступово замішуючи м’яке та еластичне тісто. Залишають його на деякий час, накривши плівкою, щоб воно збільшилося у розмірі. Бажано, щоб тісто постояло не менше 1-1,5 години.
Коли тісто добре підійшло, настає час для творчості — формування крафінів. Тісто розділяють на кілька частин (2-3 частини), кожну з яких розкачують у тонкий пласт. Потім його змащують вершковим маслом, посипають родзинками та скручують у рулет. З рулету створюють спіраль — саме ця форма й робить крафін таким унікальним.
Перед випіканням крафіни розкладають у форми, щоб вони ще трохи піднялися у теплому місці (лишити його в спокої слід десь на 30 хвилин часу). Коли ж їхні краї будуть досконало сформовані, слід почати процес випікання. Духовку попередньо розігрівають до температури 180 градусів та випікають крафіни до золотистої скоринки (випікати слід близько 35 хвилин).