Їх не садіть, бо будете без врожаю: 5 рослин, які після моркви не вирощують

Врожай моркви зібрали, а що посадити після неї не знаєте? Городники розсекретили всі культури які можна і не можна висаджувати після цієї рослини, щоб отримати смачні й соковиті плоди.

Врожайність культур залежить не лише від правильного догляду, а й від гарно обраного сорту та правильної сівозміни. Саме вірно складена схема сівозміни надає культурам всі необхідні умови для росту, вона запобігає, а також бореться з виснаженням ґрунту та робить рослини більш стійкими до шкідників і захворювань.

Як стверджують городники, моркву після моркви можна висаджувати, але таке рішення є крайнім, адже морква значно виснажує землю. Після цієї культури чудово приживаються пасльонові рослини – картопля, помідори, баклажани, перець.

Городники розповіли, які культури не можна садити після моркви
Городники розповіли, які культури не можна садити після моркви

На ділянках добре ростуть бобові, які рихлять ґрунт і насичують його азотом. Для грядок, де вирощували моркву, підходять такі рослини, як капуста, цибуля, часник, буряк. Варто вдатися до вирощування кмину, кропу, петрушки та кінзи, адже вони мають спільних шкідників з морквою. Ще дачники застерігають щодо вирощування гарбузових, баштанних культур, а також від зелені та прянощів, адже якщо їх висадити після моркви, тоді не варто взагалі розраховувати на високий врожай.

Після моркви добре приживається цибуля на тому місці, адже ці культури мають різні потреби в поживних речовинах. Перед тим як садити цибулю, потрібно заздалегідь розпушити землю та внести органічні добрива.

Городники розповіли, які культури не можна садити після моркви
Городники розповіли, які культури не можна садити після моркви

Що стосується помідорів, то деякі городники радять його вирощувати після моркви, а деякі не рекомендують цього. Морква виснажує ґрунт, забирає з нього багато фосфору, який так потрібен томатам. Перед посадкою помідорів потрібно підживити землю перегноєм або компостом.

Полуниця теж підходить для посадки після моркви, ця рослина добре росте на пухкому ґрунті. Важливо лише правильно підготувати ґрунт, а саме перекопати його, внести органічні добрива та надати регулярне підживлення.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?