Ця підживка – мій справжній скарб! Чим підгодувати картоплю під час висаджування – розповідаю

Щоб картопля гарно вродила, недостатньо просто її посадити - важливу роль відіграє її підживлення перед садінням. Чим городники радять підгодовувати овоч?

Кожен городник, який  вирощує хоч якусь культуру на власній ділянці, прагне отримати щедрий врожай, не обходить стороною це картоплю. Щоб досягти бажаного ефекту, необхідно надати рослині правильний догляд, регулярно вносити добрива, поливати, перевіряти на наявність шкідників та в разі чого одразу діяти, щоб уникнути негативних наслідків, які можуть повпливати на ваш врожай.

Дачники радять використовувати добрива ще під час посадки, вносити їх безпосередньо в лунку. Комбінація органічних і мінеральних добрив дає вражаючий ефект, адже органічні добрива покращують структуру ґрунту і коріння краще засвоює корисні елементи, тоді як мінеральні добрива стимулюють ріст рослини і збільшують їх врожайність.

Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування
Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування

Такі добрива як послід, сечовина, гній, вони поліпшують родючість землі. Послід варто розвести з водою у пропорції 1:10. Сечовина теж розводиться з водою – одна столова ложка + 10 літрів рідини. Гній необхідно використовувати в сухому вигляді, для одного квадратного метра підійде від 5-8 кг коровʼячого гною або до чотирьох кінського. Що стосується попелу, потрібно одну його столову ложку змішати з землею. Перегній рекомендується змішувати з попелом – 700 г на 5 столових ложок.

Також для підживлення картоплі використовують аммофоску, азофоску, нітроамофоску – 10 грамів одного з добрив на одну лунку. Суперфосфат і цибулиння є дієвими добривами, які себе гарно зарекомендувати серед дачників – по одній чайній ложці до лунки.

Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування
Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування

Варто зазначити, що картопля дуже чутлива до вологи, тому важливо не переборщити з поливом, а також уникати дефіциту води. Перші два тижні після посадки рослину не треба поливати, адже протягом цього періоду корені ще не встигають зміцнитись і надмірна волога може призвести до гниття. Подальший полив можна проводити раз на тиждень та поєднувати його разом із підживленням, так овоч буде краще засвоювати поживні речовини.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?