Тільки він і ніякий інший: мій сорт-фаворит огірків, який щороку дає рекордний врожай

У квітні температура стає більш стабільною, температура повітря підвищується, тому стають готовими до висаджування огірки - який сорт обрати, щоб зібрати ВАУ врожай?

Вибір найкращого сорту огірків для посадки залежить від клімату, типу ґрунту та особистих смакових уподобань дачника, який хоче отримати МЕГА врожай цієї культури. Одні сорти є стійкими до низької температури і дають ранній врожай, тоді як інші є стійкими до хвороб та стабільно дають щедрий врожай. Городники часто надають перевагу сортам, які є високоврожайними, витривалими та універсальними.

Делікатесний

Цей сорт є ранньостиглим, він добре переносить короткочасне похолодання. Його плоди мають циліндричну форму, а також вони ідеально підходять для консервації.

Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування
Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування

Квітневий

Він теж є ранньостиглим гібридом, цей сорт не є вимогливим до тепла, тому ідеально підходить для посадки в квітні, перші огірочки можна отримати вже на 55 день після посадки. Плоди цього сорту невеличкі за розміром та мають чудовий смак. Також сорт є стійким до захворювань, тому не доведеться витрачати шалені кошти на хімічні засоби.

Гектор

Даний сорт є гібридним і компактним варіантом, який родить хрусткі та супер смачні плоди, які мають характерні невеликі горбики. “Гектор” витримує короткочасні низькі температури, тому вважається стійким до поганих погодних умов.

Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування
Агрономи назвали найстійкіший сорт огірків для вирощування

Для того, щоб отримати величезний врожай огірків, потрібно вибрати правильний час для посадки. Рослини слід висаджувати тоді, коли температура ґрунту буде стабільно +10. Холодний чи надто вологий ґрунт призведе до загибелі культури.

Також слід знати, що існує кілька рослин, після яких не варто вирощувати огірки, адже врожаю не буде. Річ у тім, що такі овочі мають схожі вимоги до ґрунту, піддаються до однакових хвороб і шкідників. До таких культур належать баклажани, цукіні, гарбузи, дині, кабачки, люфа, патисони.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?