Отримати гарний врожай будь-якої культури можна, якщо надати їй правильний догляд в процесі вирощування, стосується це і часнику. Важливо не лише за ним просто доглядати, а й підживлювати, адже цей овоч потребує поживних речовин. Особливо важливо проводити цю процедуру навесні, коли часник активно росте і правильна підгодівля позитивно може вплинути на цей процес. Весняне підживлення стимулює розвиток кореневої системи, підвищує стійкість до хвороб і формує великі й щільні головки.
Посадка часнику залежить від обраного вами сорту та клімату. Озимий часник висаджують восени, тоді як ярий – навесні, коли температура ґрунту буде стабільно вище 5 градусів. Для посадки підходять великі й здорові зубки без пошкоджень.

Тепер перейдемо безпосереднього до підживлень.На початку вегетаційного періоду рослина потребує багато азоту, який відповідає за формування міцного листя. Для цього підійдуть такі добрива, як аміачна селітра (2 ст. л. на 10 л води), сечовина (1,5 ст. л. на таку ж кількість води). Після цього в хід йдуть фосфорно-калійні добрива. На один квадратний метр застосовують 20 грамів суперфосфату, стільки ж сульфат калію.
Важливо не забувати і про органічні добрива, які роблять землю більш родючою. Можна використовувати на один квадратний метр до пʼяти кілограмів перегною, три кілограми компосту. Також ефективним буде біогумус, якого потрібно до одного кілограма.

Важливо вносити мікроелементи, для цього ідеально підійде борна кислота (2 г на 10 л води). Ще ефективним буде сульфат марганцю у такому ж дозуванні, як з борною кислотою.
Перше внесення добрив відбувається через три тижні після появи сходів, і наступні підгодівлі теж проводяться з таким інтервалом. Добрива потрібно вносити лише у вологий ґрунту. Після кожного внесення слід ще раз зволожити землю. Не перенасичуйте ґрунт добривами, адже це негативно відобразиться на врожайності культури.