Навесні багато квітів готують до висадки, а деякі потребують вже й підживлення, наприклад, тюльпани. Після тривалого живого спокою вони починають розвиватись, а щоб вони зацвіли, потрібно вчасно й правильно їх підгодувати.
Навесні часто ґрунт є виснаженим, тож тюльпани по-особливому потребують поживних речовин. Відповідні добрива насичують рослини азотом, фосфором, калієм, в результаті стебла стають міцнішими, а листя набуває більш насиченого кольору.

Також завдяки підживленню тюльпани стають більш стійкими до захворювань, а саме до грибкових інфекцій, гнилі та борошнистої роси. Одним із популярних варіантів для підгодівлі є аміачна селітра, яка насичує тюльпани азотом. Хоч і сам азот здатен стимулювати ріст листя, але це не стосується утворення великих квітів, тож краще надати перевагу комплексним добривам.
Магнієва селітра допомагає листю стати більш яскравого зеленого кольору і зробити квіти більш виразними, а кальцієва селітра змінює тканини рослин, а також покращує засвоєння корисних речовин.

Для підживлення тюльпанів навесні, коли рослини ще не вступили в фазу цвітіння, слід використовувати розчини кальцієвої та магнієвої селітри.
Для цього вам потрібно розчинити одну столову ложку кальцієвої селітри в невеликій кількості теплої води, а потім довести обʼєм до десяти літрів. За такою ж схемою готується і розчин з магнієвої селітри – 1 столова ложка на 10 л води. Отриманими розчинами слід поливати кожні два квадратні метри десятьма літрами. Як зазначають садівники, такий метод дійсно показує приголомшливий результат і тюльпани цвітуть весь сезон.