Часник здається абсолютно невибагливою рослиною, але все ж таки з нею також можуть виникнути проблеми. Зокрема часто городники не можуть позбавитися від пожовтіння пера. Це як правило стається навесні через різкі перепади температури. Уникнути їх неможливо, адже у цей сезон погода активно змінюється.
Ба більше, навіть можуть ставатися заморозки, що є набагато більшою проблемою. Накривати часник городники не бажають, адже є багато інших культур, які стоять в пріоритеті. Але при цьому знайти причину пожовтіння та уникати його необхідно.
Чому це так важливо? Більшість рослин отримують необхідне харчування з коріння, а фотосинтезують через зелень. Відповідно, пожовтіння говорить про відмирання цієї структури, тобто неможливість поглинати світло та вуглекислий газ.
Якщо у овоча красивий зелений кущ, відповідно він має можливість нарощувати якісні та великі плоди.
Як прибрати жовтизну на часнику

Навесні, по-перше, необхідно мінімально захистити часник. Це можна зробити за допомогою мульчування. Окрім того, воно ще й буде утримувати вологу.
По-друге, на якість зелені як правило впливає азот. Вносити його необхідно обережно, інакше усі сили рослини будуть направлені на зелень, і плода взагалі нічого не дістанеться. Але у випадку, коли є проблеми з пожовтінням, азот — це те що треба.
Можна внести сечовину, можна використовувати компост або інші органічні речовини, адже вони дуже багаті на даний елемент. Також не забувайте, що хороша підготовка перед висадкою овочів часто дає 80 відсотків результату від вашого догляду, і тому є реальний сенс спочатку внести органічні добрива на грядки, і потім зайнятися висадкою. Тоді навіть різке похолодання навесні не стане загрозою для вашого учасника, цибулі, або інших овочів, що висаджуються в грунт рано.