Редиска виросте велетенською і дуже соковитою: це домашнє добриво – хіт у 2025-му

Велика редиска буде на столі вже в 2025 році. З цими 2 домашніми добривами виростити овочі зможуть навіть садівники-початківці. Секрет криється в корисних інгредієнтах.

Редиска навесні, це ніби невеличке свято, що говорить про настання нового сезону, тепла та більшої радості. Найкраще вона смакує у салатах, утім підходить й просто для поїдання зі смаженим яйцем, або гречаною кашею зранку. Для того, щоб редиска росла не просто великою, а ще й смачною та не пустотілою, варто підгодовувати її різними вітамінами. Саме для цього існує одне чудово домашнє добриво, що гарантуватиме отримання якісного і велетенського врожаю.

Давно й давно мега-добривом для редиски було й залишається деревна зола. Але молоді українські садівники, які почали займатися городами відносно нещодавно, можуть не знати про всі ці секрети. Плюс золи в тому, що вона містить калій і фосфор, а все це впливає й сприяє на формування великих коренеплодів.

Садівники пояснили, які домашні добрива допоможуть виростити велику редиску
Садівники пояснили, які домашні добрива допоможуть виростити велику редиску

Принцип використання добрива досить простий: одну склянку золи слід додавати перед посадкою редиски в ґрунт. Такої кількості вистачає на один метр квадратний. Тому, слід рахувати кількість метрів для посадки і кількість добрива. Як варіант, з золи можна приготувати настій. Для цього знадобиться один літр води та дві столові ложки золи. Все це слід ретельно змішати й залишити настоюватися на цілу добу. Після переходити до поливу.

Крім цього, можна використати та застосувати кропиву. Ця рослина багата на азот, а тому допоможе редисці неабияк швидко рости. В цьому випадку однозначно потрібно готувати настій. Для цього знадобиться 1 кілограм свіжо-зірваної кропиви та 10 літрів води. Кропиву можна дрібно подрібнити, щоб вона пустила сік. Потім скласти у відро, залити водою й залишити настоюватися аж на 5-6 днів. Перед тим, як поливати редиску, цей розчин потрібно розвести водою в наступних пропорціях: 1:10.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.