Редиска навесні, це ніби невеличке свято, що говорить про настання нового сезону, тепла та більшої радості. Найкраще вона смакує у салатах, утім підходить й просто для поїдання зі смаженим яйцем, або гречаною кашею зранку. Для того, щоб редиска росла не просто великою, а ще й смачною та не пустотілою, варто підгодовувати її різними вітамінами. Саме для цього існує одне чудово домашнє добриво, що гарантуватиме отримання якісного і велетенського врожаю.
Давно й давно мега-добривом для редиски було й залишається деревна зола. Але молоді українські садівники, які почали займатися городами відносно нещодавно, можуть не знати про всі ці секрети. Плюс золи в тому, що вона містить калій і фосфор, а все це впливає й сприяє на формування великих коренеплодів.

Принцип використання добрива досить простий: одну склянку золи слід додавати перед посадкою редиски в ґрунт. Такої кількості вистачає на один метр квадратний. Тому, слід рахувати кількість метрів для посадки і кількість добрива. Як варіант, з золи можна приготувати настій. Для цього знадобиться один літр води та дві столові ложки золи. Все це слід ретельно змішати й залишити настоюватися на цілу добу. Після переходити до поливу.
Крім цього, можна використати та застосувати кропиву. Ця рослина багата на азот, а тому допоможе редисці неабияк швидко рости. В цьому випадку однозначно потрібно готувати настій. Для цього знадобиться 1 кілограм свіжо-зірваної кропиви та 10 літрів води. Кропиву можна дрібно подрібнити, щоб вона пустила сік. Потім скласти у відро, залити водою й залишити настоюватися аж на 5-6 днів. Перед тим, як поливати редиску, цей розчин потрібно розвести водою в наступних пропорціях: 1:10.