Найкраще, що можна дати полуниці в травні: 1 кухоль під кущ, і ягоди йдуть відрами

Якщо правильно підживити полуницю навесні, ви гарантовано отримаєте гарний урожай. Якісну підкормку не обов'язково купувати у спеціалізованому магазині, її легко можна приготувати в домашніх умовах.

Всі садівники та городники знають, що для отримання гарного врожаю всім культурам потрібна підкормка. Не обов’язково купувати дорогі добрива в магазинах, адже якісну підкормку можна приготувати в домашніх умовах.

До вашої уваги чудовий рецепт підкормки для полуниці, яка дійсно дає результат. Цю підкормку варто готувати навесні (квітень-травень) і ви гарантовано отримаєте багато смачних і солодких ягід.

Фермери розповіли, як розсіл впливає на врожайність полуниці
 Садівники розповіли, як приготувати підкормку для полуниці в домашніх умовах

Як приготувати підкормку для полуниці

Для приготування підкормки для полуниці вам знадобиться 10 літрів води, 1 ч.л борної кислоти, пів склянки попелу, дрібка марганцівки і 50 мл нашатирного спирту.

Борну кислоту попередньо розводимо у теплій воді, а далі всі інгредієнти змішуємо. У відро води всипаємо попіл, додаємо борну кислоту, марганцівку і нашатирний спирт. Все ретельно перемішуємо.

Під кожен кущик полуниці виливаємо по 300-500 мл отриманого розчину.

Фермери розповіли, як розсіл впливає на врожайність полуниці
 Садівники розповіли, як приготувати підкормку для полуниці в домашніх умовах

Чому дана підкормка ефективна

Борна кислота, яка міститься у даній підкормці, сприяє формуванню зав’язі та підвищує врожайність. Недостатність бору може бути причиною деформації плодів та порушення росту.

Попіл багатий калій, фосфор, кальцій і магній. Калій покращує формування плодів та підвищує їх цукристість, фосфор сприяє розвитку кореневої системи.

А от марганцівка захищає від хвороб та шкідників. Нашатирний спирт – це джерело азоту, яке необхідне для росту зелені.

Саме тому така підкормка – це чудове рішення для садівництва і вирощування ягід. Майже не витрачаючи коштів, ви отримуєте відмінне добриво для полуниці.

Варто додати, що така підкормка може бути корисною не лише для полуниці. Нею можна поливати помідори, огірки та капусту.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.