Навіть у складі добрив є багато токсичних елементів, які можуть нашкодити бджолам, і відповідно перервати процес запилення, що призведе до втрати майбутніх плодів та потенційного врожаю.
Тому необхідно проводити подібні процедури дуже обережно, за необхідністю, і використовуючи легкі речовини.
Розповідаємо в нашому матеріалі, чим можна обробити кущі.
Чим обробити полуницю під час цвітіння

Перш за все, корисним може бути настій золи, який і підживить ягоди, і захистить їх від шкідників.
Щоб приготувати такий засіб, вам знадобиться приблизно 200 г золи, відро теплої води та трохи рідкого мила. Останній елемент можна замінити прилипачем. Власне, додається він для того, щоб настій тримався довше.
Залишити розчин необхідно приблизно на 12 годин, після чого обов’язково проціджуємо. Обробку як завжди проводимо вранці чи ввечері, і вона захистить наш майбутній врожай від попелиці, трипсів. У її складі також міститься калій, який приймає активну участь у утворенні плодів.
Якщо немає бажання возитися із домашніми продуктами, а хочеться придбати надійний препарат, то рекомендуємо звернути увагу на “Фітоспорин-М”.Він призначений саме для боротьби з грибковими захворюваннями, тому без необхідності під час цвітіння братися за нього не варто.
Порошок розводимо у відрі воді і одразу можемо користуватися. Але пам’ятайте про необхідність захищати руки та дихальні шляхи.
Він безпечний для бджіл, підвищує імунітет рослин, а отже не має принести жодних неприємностей.
Серед городників також часто користується популярністю дріжджова підкормка. Вона здебільшого проводиться для для стимуляції цвітіння та розвитку зав’язі.
Щоб приготувати такий розчин, необхідно взяти 30 г сухих дріжджів, 3 столових ложки цукру
та відро теплої води,
Далі треба настояти його протягом 3–4 години. Робимо це до явної появи бульбашок. Далі розбавляємо такою кількістю води. Поливаємо обов’язково під корінь, а не на квітки.
Цей розчин стимулює розвиток кореневої системи, а також змінює склад ґрунту.