Не знаєте, що посадити у мокрій зоні саду? 2 ідеальні варіанти – така вигода з клаптику землі

Ми звикли вважати, що у темних та вологих місяцях на городі як правило нічого не зростає, але насправді це ідеальне місце для багатьох культур.

Безумовно, більша кількість культур розвивається у тому числі за допомогою сонячного проміння. Фотосинтез — важливий процес навіть для тих рослин, що зростають під водою, що вже казати про іноземних представників. Але у той самий час є культури, які охоче ростуть і в темних місцях, і в вологих.

Поки одні кущі та дерева бояться води та одразу загнивають через її надлишок, інші навпаки п’ють досхочу і прекрасно почуваються.

Що посадити у мокрій зоні саду

Садівники пояснили, які 7 культур можна спокійно посадити до кінця травня
Що посадити у мокрій зоні саду

Якщо у вас в саду є сонячне та вологе місце, рекомендуємо вам посадити там аґрус. Цей кущ обожнює воду, бере її у великих кількостях, а це означає, що виросте він також надзвичайно швидко.

Але що на рахунок місць, де немає ні сонця, ні сухості? Це часто взаємопов’язані фактори. Через відсутність проміння ґрунт не встигає просохнути, і постійно перебуває у вологому стані. Це ідеальне місце для вирощування грибів. Вам не знадобиться підвал, спеціальні ящики, вентиляція, — прямо у вас на городі є прекрасна ділянка для вирощування цієї непростої культури.

Садівники назвали хвороби плодових дерев, які активізуються в травні
Садівник розповів, що посадити у мокрій зоні саду

Спеціалісти радять перемішати опилку з ґрунтом та міцелієм, добре полити теплою водою, і у літній період проводити оприскування водичкою з пульверизатора приблизно 6-8 разів на день. В результаті вже незабаром у вас з’являться печериці або глива, — в залежності від того, який міцелій ви оберете для вирощування.

Також не забувайте, що найменше пересихання протягом декількох днів може призвести до повної загибелі грибів, тому місце необхідно обирати дійсно вологе. Якщо там постійно та безперервно накопичується вода, можливо, вам навіть не знадобиться обробка водою, що значно спростить життя та догляд.

Схожі статті

Яєчна шкаралупа — мій рятівник: бабуся з Київщини навчила, як підживлювати нею синенькі

Інколи, продукти, що знаходяться у нас на кухні — це найкращий варіант для підживлення рослин, і отримання майбутнього врожаю. Розповідаємо про яєчну шкаралупу.

Ви його висадили, а він вперто не росте: 3 кроки, щоб перець прийшов до тями тут і зараз

Кущі перцю можуть показувати свій характер, особливо після висадки у відкритий ґрунт. Якщо за цей час рослини так і не почали розвиватися, необхідно терміново братися за справу.

Забудьте про внесення добрив “на око”: як розраховувати дозу підживлення без помилок – 3 кроки

Ці поради підкажуть, як правильно удобрювати свій город. Щоб було: не багато, і не мало. З цим точно й завжди вдасться правильно все визначити та розрахувати.

Цю жовту черешню обожнюють на Херсонщині: 2 сорти, які завжди розходяться на “ура”

Багато хто обожнює жовту черешню, і цей вибір споживачі роблять не просто так. Вона відрізняється розкішними смаковими властивостями, і апетитним виглядом.

Коли прибирати картопляне бадилля? Щоб зібрати великий урожай 2025, стартуємо в цей день

Вже зовсім скоро можна починати збирати врожай картоплі. Хтось буде чекати до осені, хтось візьметься за справу прямо зараз. Розповідаємо, що робити з бадиллям.

Для солодких та великих коренеплодів: 4 найкращі літні підживки для червоного буряка

Виростити буряк нескладно. А от виростити смачний, ніжний та соковитий буряк — це вже складніша задача. І для цього потрібно правильно доглядати з грядками. У першу чергу це стосується підживлення.