3 секрети нескінченного врожаю малини: як змусити кущі радувати до осені – 1,2,3 хвилі урожаю

Щоб малина тішила нескінченним врожаєм, її необхідно тішити правильною підкормкою. Розповідаємо в нашому матеріалі, як це можна зробити вдома.

В умовах ведення фермерського господарства багато процесів, можна сказати, поставлені на потік: закуповуються мішки необхідних добрив та препаратів, культури обробляються разом, швидко та якісно.

В домашніх умовах все це зробити буває надзвичайно важко, адже мова йде не про інвестиції та прибуток, а про вирощування овочів найбюджетнішим методом, адже найголовніша мета — це мати власні продукти з грядки, не витрачаючи на це значних грошей.

Як отримати декілька хвиль врожаю малини

Садівники розповіли, як підтримати малину після заморозків
Як отримати декілька хвиль врожаю малини

Щоб отримати декілька хвиль врожаю малини, необхідно провести підкормки, так як рослина повинна отримати ресурс для зав’язування плодів. Але звичайно, ще має значення сорт — він має бути обов’язково ремонтантним.

А що далі? Насправді все неймовірно просто: для початку це азот у невеликій кількості, адже надлишок може дати поганий результат у вигляді кислих та водянистих ягід, далі калійна селітра та магній, а після підійде навіть звичайна підживка з дріжджами.

Для підвищення якості плодоношення обов’язково необхідно обрізати малину. Як правило зрізаються усі нижні листи для того, аби вони не витягували на себе вологу із ґрунту. Також треба прибрати зайві гілки та сформувати таку собі крону: між листям робимо достатню кількість простору, щоб вони не контактували між собою, інакше є великий ризик зараження грибковими захворюваннями.

Якщо кущі достатньо дорослі, ставимо поруч опори або шпалери, підтримуємо рослини механічно. З правильною технікою підв’язування кожна квітка буде запилена, а кожна ягода отримає достатню кількість сонця.

Агроном розповів, які добрива внести для малини
Агроном розкрив секрет безкінечного плодоношення кущів малини

А якщо ви вже дуже любите свій малинник, то варто посадити поруч квітки, які відганяють шкідників. Такими властивостями славляться як чорнобривці, так і нагідки.

Схожі статті

Готую ЦЕ добриво за 5 хвилин: чим полити малину під час наливання ягід у червні

Щоб малина вродила щедрий і супер солодкий врожай, потрібно під час наливання ягід підгодувати рослину відповідними добривами – рецепт найефективнішої підживки.

Цією водою не можна поливати город: 2-3 рази використали її — забудьте про хороший врожай 2025

Полив – найважливіший фактор при вирощуванні овочів, ягід та фруктів. А тому його якість має бути високою. Розповідаємо в нашому матеріалі, що може піти не так.

Тонкощі мульчування в городі: яким шаром і що варто накладати, а яким точно — ні

Ці поради підкажуть, як і що застосовувати для мульчування. А головне — скільки! Адже, кожен варіант мульчі вимагає своєї товщини та попередньої підготовки до цього!

Яблуня працює на виснаження: як вчасно її підгодувати у 2025-му – ось як роблять на Полтавщині

Зараз яблуні активно нарощують плоди на гілках, і це доволі затратний процес для них. Усі ресурси ідуть на яблука. Як у такому випадку допомогти рослинам?

Немає вільного місця в городі: ТОП-3 рослини, які сміливо можна посадити в горщиках

Є чимало плюсів того, чому саме ці квіти варто вирощувати в горщику, а не як всі звикли — у відкритому ґрунті! Тому, ті, хто цього ще не робить, можуть спробувати й переконатися самі!

2 л цього розчину під кущик – і картопля дає на 30% більше бульб у липні: вистачить на всю зиму

Городникам не слід розслаблятися й думати, що всі турботи позаду, і картопля сама наростить чималі бульби. Навіть у липні овочеві насадження потрібно підживляти, і тоді урожай вас приємно здивує.