Кабачки є однією з найпоширеніших овочевих культур, яка смакує майже всім без винятку. Щоб отримати щедрий і рясний врожай, потрібно відповідально підійти до вибору місця їх посадки. Найсприятливішими умовами для кабачків є добре освітлена ділянка, адже кабачки відносяться до цієї категорії рослин, які люблять сонце. Однак варто зазначити, що слід уникати прямих променів, адже вони можуть пошкодити ніжні листки, тому краще надавати перевагу напівтіні (поблизу парканів, наприклад).
Також кабачки чутливі до вітру, тому потрібно їх від цього захистити. Під впливом сильного вітру, культура здатна хворіти й давати менше плодів, тому важливо їх садити у затишних місцях. Ідеальний варіант – це посадити кабачки там, де буде природно захищена зона, як альтернатива, можна створити штучне укриття.

Деякі городники рекомендують вирощувати кабачки на компостних купах, адже вважають, що такий метод є ефективним. У такому випадку важливо, щоб органічні відходи були перепрілими. Добре підготовлена компостна основа збагачує ґрунт поживними речовинами, в результаті рослини стають більш міцними та плодоносять до самої осені.
Кабачки гарно ростять на помірно вологому і добре дренованому ґрунті з нейтральною або слаболужною реакцією. Кислі грунти для них не підходять, тому перед їх посадкою, варто землю розкислити, для цього підійде деревний попіл. Важливо уникати ділянок із застійною водою, адже надмірна вологість може призвести до загнивання кореневої системи.

Важливо дотримуватись принципів сівозміни, адже так ви можете значно покращити врожайність культури. Сприятливими попередниками є овочі, які не мають спільних хвороб і шкідників – картопля, капуста, буряк, морква, цибуля, зелень і бобові.