1 ложки цього буде достатньо, аби бурячки виросли солодкими: підживіть зараз й буде результат

Буряків багато не буває, оскільки цей овоч хазяйки додають у борщ, а ще готують із ним купу різноманітних салатів. Хочеться, щоб плід був солодким, як мед. Але як це зробити?

Щоб буряки виросли великими та солодкими, їх треба регулярно та вчасно підживлювати. На якість плоду, його величину та рівень цукристості впливає наявність у достатній кількості фосфорно-калійних добрив.

До того ж фосфор допомагає рослинам підвищувати рівень спротиву до шкідників та різноманітних захворювань. Тож обов’язково скористайтеся суперфосфатом. А наситити зелені насадження калієм зможете за допомогою калійної солі, хлористого калію, калімагнезії або ж каїніту.

Як підвищити цукристість буряка

Використовуйте добрива строго за інструкцією на упаковці. У перший місяць проростання насіння бурячки потребують кореневого підживлення. Наступні 80 днів їм потрібно набирати зелену масу. Далі всі процеси у буряка йдуть на спад.

Народні засоби

Можете також приготувати для підопічних бурячків підживлення з попелу. Такий вид добрива абсолютно нешкідливий, натомість дуже дієвий. Просто гарненько полийте бурякову плантацію, а потім зверху притрусіть попелом.

Як підвищити цукристість буряка

Раз за сезон улітку можете підгодувати коренеплоди сіллю. Достатньо буде підсипати всього 1 ст.лож. на 10-літрове цебро води. Цим розчином поливайте не самі буряки, а міжряддя.

Сіль, а ще дріжджі позитивно впливають на підвищення солодкості овочу. Тож налийте у літрову банку теплої води, всипте 1 ст.лож. цукру та 1 пакетик сухих дріжджів. Залиште хвилин на 15, щоб дріжджі активувалися.

Після цього влийте розчин у відро води. Вона теж має бути трішки підігріта. Тепер можете сміливо поливати ваші буряки, й вони восени віддячать вам за турботу великими та солодкими плодами.

Схожі статті

Яєчна шкаралупа — мій рятівник: бабуся з Київщини навчила, як підживлювати нею синенькі

Інколи, продукти, що знаходяться у нас на кухні — це найкращий варіант для підживлення рослин, і отримання майбутнього врожаю. Розповідаємо про яєчну шкаралупу.

Ви його висадили, а він вперто не росте: 3 кроки, щоб перець прийшов до тями тут і зараз

Кущі перцю можуть показувати свій характер, особливо після висадки у відкритий ґрунт. Якщо за цей час рослини так і не почали розвиватися, необхідно терміново братися за справу.

Забудьте про внесення добрив “на око”: як розраховувати дозу підживлення без помилок – 3 кроки

Ці поради підкажуть, як правильно удобрювати свій город. Щоб було: не багато, і не мало. З цим точно й завжди вдасться правильно все визначити та розрахувати.

Цю жовту черешню обожнюють на Херсонщині: 2 сорти, які завжди розходяться на “ура”

Багато хто обожнює жовту черешню, і цей вибір споживачі роблять не просто так. Вона відрізняється розкішними смаковими властивостями, і апетитним виглядом.

Коли прибирати картопляне бадилля? Щоб зібрати великий урожай 2025, стартуємо в цей день

Вже зовсім скоро можна починати збирати врожай картоплі. Хтось буде чекати до осені, хтось візьметься за справу прямо зараз. Розповідаємо, що робити з бадиллям.

Для солодких та великих коренеплодів: 4 найкращі літні підживки для червоного буряка

Виростити буряк нескладно. А от виростити смачний, ніжний та соковитий буряк — це вже складніша задача. І для цього потрібно правильно доглядати з грядками. У першу чергу це стосується підживлення.