На Поділлі вирощують лише ці 2 сорти картоплі – вони дають врожай навіть під час посухи

Навіть за несприятливих погодних умов протягом усього літа ці два сорти картоплі дають великий урожай. При цьому сама картопля дуже смачна, а бульби великі.

Існує багато сортів картоплі, та далеко не всі з них гарно родять. Всі городники знають, що є кілька критеріїв, яким має відповідати сорт картоплі. По-перше, він має давати великий урожай, незалежно від того, яка погода була влітку. І найголовніше – картопля має бути смачною.

Сорт “Гранада”

Садівники пояснили, як захистити картоплю від весняних заморозків
Агрономи назвали 2 сорти картоплі, які дають найбільший урожай

Сорт “Гранада” – відносно новий сорт картоплі, середньостиглого сорту дозрівання. Цей сорт виведений у 2014 році, але його вже активно садять в Україні. Рослина має середній розмір і стійка до більшості хвороб, а саме до фітофторозу, полосчатої зморшкуватої мозаїки і вірусу скручування листя та інших.

Бульби мають овальну, витягнуту форму. Картопля росте великою: середня вага 100-150 г, та іноді вага однієї бульби може сягати до 250 г. Шкірка тоненька, вічка дрібні і майже непомітні. В середині картопля має світло-жовтий колір, середня по розвареності і не водяниста. Така картопля ідеально підходить, як для смаження і запікання, так і для приготування пюре.

Коренева система цього сорту – потужна. З одного куща можна зібрати 10-14 картоплин. Картопля придатна до тривалого зберігання та не проростає.

Розара

Експерти назвали 3 сорти картоплі, які дають найбільший урожай
Агрономи назвали 2 сорти картоплі, які дають найбільший урожай

Ще один відмінний сорт картоплі – “Розара”. Це сорт показує чудові результати навіть при несприятливих природних умовах. Протягом вегетаційного періоду утворюється приблизно 16 бульб із привабливою яскраво-червоною гладенькою шкіркою, вкритою рідкісними поверхневими вічками. М’якоть має жовтий колір, слабо розварюється та зберігає свій відтінок під час термічної обробки.

Цей сорт картоплі стійкий до більшості хвороб, підходить для тривалого зберігання та транспортування.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.