Ці 2 інгредієнти творить чудеса: чим посипати ґрунт, щоб врожаю баклажанів стало вдвічі більше

Баклажани не завжди радують величезними плодами, тож потрібно прикласти трішечки зусиль, щоб отримати смачний і рясний врожай - 1 хитрість, яка вирішує все.

Як стверджують городники, баклажани є вибагливою культурою, але вирощування буде в одне задоволення, якщо знати коли і що потрібно робити. Вважається, що для отримання величезних плодів достатньо лише правильно доглядати за рослиною, поливати регулярно та вчасно підживлювати, але насправді це не так.

Особливу увагу слід приділити ґрунту, на якому будуть рости баклажани. Дачники радять використовувати суміш деревної золи із сірчанокислим калієм, яку необхідно внести в ґрунт перед початком цвітіння та під час формування завʼязі. Варто зазначити, що слід дотримуватись конкретних доз, щоб уникнути негативних наслідків – пропорція 3:1.

Городники розсекретили, чим посипати ґрунт, щоб зібрати щедрий врожай баклажанів
Городники розсекретили, чим посипати ґрунт, щоб зібрати щедрий врожай баклажанів

Застосувавши таку суміш, ви отримаєте щільні, соковиті плоди без гіркоти. Також рекомендується обробити ґрунт навколо рослин подрібненою яєчною шкаралупою із додаванням невеликої кількості кісткового борошна, ці інгредієнти позитивно впливають на розвиток культур та насичують землю кальцієм і фосфором. Ці компоненти зміцнюють кореневу систему.

Крім цього, важливо також регулярно проводити мульчування ділянки навколо кущів – суха трава або солома будуть вам у нагоді. Вони допоможуть вам зберегти вологу та запобігатимуть перегріванню коренів у жаркі дні.

Городники розсекретили, чим посипати ґрунт, щоб зібрати щедрий врожай баклажанів
Городники розсекретили, чим посипати ґрунт, щоб зібрати щедрий врожай баклажанів

Городники радять застосовувати слабкий розчин борної кислоти (1 г на 10 л води), яким потрібно обробляти баклажани раз на десять днів. Однак слід бути обережними, адже надмірне використання азотних добрив може негативно відобразитись на розвитку культури. Виконавши всі ці процедури, готуйте відра та очікуйте на високий і смачний врожай.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.