Гортензії підживлюю лише так: рецепт найдієвішої прикормки і ваші квіти зацвітуть щедро в 2025

Гортензія приваблює око кожного з першого погляду, а щоб вона зацвіла, потрібно подбати про неї заздалегідь - які добрива любить ця рослина і коли їх вносити?

Гарний ріст і цвіт гортензії напряму залежить від підживлення квітки. Ця рослина не вважається надто вибагливою, головне знати, що і коли потрібно робити. Новачків часто хвилює питання, які добрива обрати і як часто їх вносити. Головне, що треба розуміти – це коли рослина найбільше потребує поживних речовин і які елементи є для неї важливими.

Як стверджують садівники, гортензії можуть виживати і без додаткового підживлення, але при цьому вони можуть гірше виглядати. Якщо не вносити добрива регулярно, тоді гортензія зіштовхнеться з дефіцитом поживних речовин, як результат листя стане нездоровим і збільшуються шанси на те, що квітка не буде цвісти. У такому випадку потрібно підібрати правильний тип добрив, врахувавши всі потреби рослини.

Садівники розсекретили найефективніше підживлення для гортензії
Садівники розсекретили найефективніше підживлення для гортензії

Поява жовтого листя свідчить про дефіцит азоту, якщо жовтизна з’являється між прожилками на молодому місці, це свідчить про нестачу заліза – залізний хлороз. У складі більшості добрив присутні азот, фосфор, калій, які так необхідні для розвитку рослини. Найкращим добривом є збалансоване садове зі співвідношенням 10-10-10, також дієвими є добрива 12-4-8 або ті, що призначені для троянд.

Садівники розсекретили найефективніше підживлення для гортензії
Садівники розсекретили найефективніше підживлення для гортензії

Органічні добрива теж є ефективними, їх без проблем можна придбати в садових магазинах. Якщо ви надаєте перевагу натуральним методам, ви можете самостійно приготувати підживку, використовуючи інгредієнти, які є у вас на кухні. Якщо ж раніше більшість садівників не вдавались до підживлення рослин, то зараз цей етап є необхідним для здорового розвитку квітів, зокрема гортензії, тому не нехтуйте та обов’язково проведіть цю процедуру.

Схожі статті

Яєчна шкаралупа — мій рятівник: бабуся з Київщини навчила, як підживлювати нею синенькі

Інколи, продукти, що знаходяться у нас на кухні — це найкращий варіант для підживлення рослин, і отримання майбутнього врожаю. Розповідаємо про яєчну шкаралупу.

Ви його висадили, а він вперто не росте: 3 кроки, щоб перець прийшов до тями тут і зараз

Кущі перцю можуть показувати свій характер, особливо після висадки у відкритий ґрунт. Якщо за цей час рослини так і не почали розвиватися, необхідно терміново братися за справу.

Забудьте про внесення добрив “на око”: як розраховувати дозу підживлення без помилок – 3 кроки

Ці поради підкажуть, як правильно удобрювати свій город. Щоб було: не багато, і не мало. З цим точно й завжди вдасться правильно все визначити та розрахувати.

Цю жовту черешню обожнюють на Херсонщині: 2 сорти, які завжди розходяться на “ура”

Багато хто обожнює жовту черешню, і цей вибір споживачі роблять не просто так. Вона відрізняється розкішними смаковими властивостями, і апетитним виглядом.

Коли прибирати картопляне бадилля? Щоб зібрати великий урожай 2025, стартуємо в цей день

Вже зовсім скоро можна починати збирати врожай картоплі. Хтось буде чекати до осені, хтось візьметься за справу прямо зараз. Розповідаємо, що робити з бадиллям.

Для солодких та великих коренеплодів: 4 найкращі літні підживки для червоного буряка

Виростити буряк нескладно. А от виростити смачний, ніжний та соковитий буряк — це вже складніша задача. І для цього потрібно правильно доглядати з грядками. У першу чергу це стосується підживлення.