Кожен садівник мріє про те, щоб підвищити родючість землі на своїй ділянці. Зробити це можливо за допомогою простого, недорогого та ефективного засобу. Підживіть ґрунт дріжджами і на ньому виросте щедрий врожай.
Дріжджі не взаємодіють із рослинами на грядці напряму, але саме вони стають поживною їжею для бактерій. Мікроорганізми перетворюють органіку на поживні речовини для городніх культур. І це сприятиме прискоренню їхнього росту і розвитку.
Дріжджовий розчин можна застосувати для пророщування насіння. Для цього в 0.5 літрів води розчиняють 30 грамів дріжджів. В отриману рідину занурюють марлю із посівним матерілалом. Насіння залишають в теплому місці до набухання.
Обробка за допомогою дріжджів активізує проростання насіння та підвищує його життєстійкість. Цей метод особливо ефективний для рослин із тривалим періодом вегетації.
Дріжджі допоможуть зміцнити і коріння молодої розсади та живців. Розчин із них готують наступним чином. В 500 мл води розчиняють 70 грамів дріжджів. В отриманій рідині витримують посадковий матеріал 48 годин, а потім – занурюють його в чисту воду без домішок та чекають появи корінців.

Якщо обробити дріжджовим настоєм молоду розсаду – вона набагато легше буде адаптуватись до нових умов росту після пересадки у незахищений ґрунт. До того ж коренева система рослин буде розвиватися набагато активніше, тому ризик їхньої загибелі суттєво знизиться.
Слід зауважити, що дріжджові розчини особливо ефективні на бідних ґрунтах. Вони здатні активізувати природні процеси та перетворити навіть піщаний ґрунт у родючу плантацію. Дріжджове підживлення вкладають у добре прогріту землю – щоб холод не уповільнив роботу мікроорганізмів.
Результат використання дріжджів буде помітний вже через 7 днів. Стебла в рослин стануть більш щільними, а листя набуде насичено-зеленого кольору.

Пам’ятайте, що головний секрет у використанні дріжджового добрива – у дотриманні пропорцій. Дріжджі не зможуть замінити собою добрива, але чудово розкриють потенціал ґрунту.