Оббризкала 1 раз, і шкідників як не бувало: найпотужніший щит – цибуля не жовтіє ніколи

Таке натуральне добриво зміцнить овочі, підвищить їх стійкість до мінливої погоди, шкідників і хвороб. А самі садівники матимуть можливість відлучитися на прогулянку до лісу.

В Україні немає такого городника, який не прагнув би виростити великий, здоровий та гарний урожай цибулі. Цей овоч потрібен для приготування практично всіх українських страв. А свіжа молода цибуля, взагалі безцінна. Адже, ні що так яскраво не смакує в салатах із свіжими помідорами та огірками, як вона. Щоб виростити по-справжньому якісну цибулю, не слід забувати про її підживлення. Для цього є одне мега-круте натуральне добриво, за яким потрібно буде сходити прогулятися до лісу.

Мова про настій із соснових гілочок. Його природна цінність полягає в тому, що він містить в своєму складі антисептики та фітонциди. Саме ці два компоненти є головними в захисті рослин від хвороб і шкідників. Також, такий настій здатен мотивувати цибулю рости краще та швидше. Насамперед, завдяки можливості зміцнювати її кореневу систему.

Садівники пояснили, яке добриво з лісу захистить цибулю від хвороб у 2025 році
Садівники пояснили, яке добриво з лісу захистить цибулю від хвороб у 2025 році

Приготування розчину з соснових гілок, є чудовим приводом для того, щоб покинути вдома всю роботу, й відправитися гуляти до лісу. Адже, перше, що слід зробити, так це назбирати таких гілок. Вони мають бути свіжими та бажано молодими. Вже вдома їх слід дуже дрібно порізати, скласти у відро та залити гарячою водою. Співвідношення повинно бути наступним — 1:5. Тобто, на один кілограм гілочок потрібно п’ять літрів гарячої води. Настоюватися їх слід залишити на 24 години й виключно в теплому місці.

Перед тим, як перейти до удобрювання цибулі, цей розчин потрібно процідити (відфільтрувати). Це слід зробити для того, щоб видалити з нього всі тверді частинки. Чистим розчином можна, як поливати цибулю, так і оприскувати. Це буде найкраща профілактика від хвороб для цього овоча, яка тільки може бути.

Схожі статті

Після збору першого врожаю у ґрунт вносять 3 інгредієнти – підготовка до посадки другої хвилі

Після збору врожаю не можна залишати город просто так. Особливо якщо в цьому сезоні плануєте ще щось саджати. Треба підживити землю, щоб вона мала що віддавати новим рослинам.

З 1 липня помідори не удобрюють звичними підживками: замість золи та дріжджів – ЦЕ

Якщо ваші томати не дають бажаного врожаю, то вам, можливо, варто змінити підхід до їхнього підживлення? Деякі добрива можуть діяти значно слабше, якщо підгодовувати ними невчасно.

Тля на троянді – не біда: чим її полити й обробити, щоб квітка знову ожила й зацвіла в 2025-му

Якщо тля натрапила на ваші троянди, не варто здаватись, слід почати діяти – чим обробити цю квітку, щоб вона продовжувала цвісти й прикрашати ваш сад?

У Кишиневі українці постійно саджають на грядках ці 3 овочі: молдавани дивляться с подивом

На городах Молдови українські переселенці вирощують овочі, які в нашій країні доволі популярні. Про найвигідніші та найплодовитіші з них читайте в добірці від "Сенсації".

1 продукт – і “море” кукурудзи буде на грядці: чим полити для врожаю на продаж в 2025-му

Кукурудзу потрібно забезпечити конкретними поживними речовинами, щоб вона продовжила свій ріст і вродила гарний врожай – коли і чим підживити рослину?

Під кінець червня огірки потребують особливого поливу – 1 складник зменшує гіркоту вдвічі

Через ряд причин огірки можуть мати неприємний гіркий присмак, причому на грядці вони виглядають ідеальними. Що треба зробити в червні, щоб уникнути подібних неприємностей.