На Закарпатті малину поливають цим 1 раз під час цвітіння – ягоди вимахують розміром сливи

Під час цвітіння малину слід полити та наситити поживними речовинами, щоб потім рослина віддячила у вигляді солодких і величезний ягід.

Кожна рослина потребує догляду під час вирощування, є деякі рослини, які менш вибагливі до умов і навпаки. Майже всі культури потребують підживлення, адже це є важливим етапом для отримання рясного врожаю. У травні потрібно особливу увагу приділити ягідним кущам, зокрема малині, щоб зібрати величезний врожай. Що. малинові кущі дали щедрий врожай, недостатньо лише провести обрізку та обробити ґрунт, також потрібно підгодувати рослину.

Слід приділити увагу поливу малини. Якщо дощів не спостерігається, тоді потрібно стабільно поливати рослину – 10 літрів води щотижня. Регулярний полив є запорукою того, що малина витримає різкі перепади температури без значної шкоди.

Садівники розповіли, чим полити малину під час цвітіння в 2025
Садівники розповіли, чим полити малину під час цвітіння в 2025

Після час цвітіння малина найбільше потребує поживних речовин. Рекомендується внести під кущі перегній, перепрілий кінський або коровʼячий гній, ці компоненти значно покращать структуру ґрунту. Після внесення органіки рослину потрібно рясно полити, щоб поживні речовини якомога швидше дістали коренів.

Щоб покращити врожайність малини, слід використовувати мінеральні добрива, зокрема аміачну селітру – 3 г на 15 л води. Перед внесенням добрива необхідно розпушити ґрунт. Після цього розчин слід вилити на ділянку.

Садівники розповіли, чим полити малину під час цвітіння в 2025
Садівники розповіли, чим полити малину під час цвітіння в 2025

Корисними для малини є дріжджі, вам знадобиться один пакетик сухих дріжджів розчинити у відрі води, додати 3 столових ложки цукру та залишити настоюватись. Отриманий розчин необхідно розвести з чистою водою у пропорції 1:5 і полити ним кущі.

Такий метод підживлення подарує вам величезний врожай, і головне, що ягоди будуть солодкими. Не слід забувати про обробку малини від шкідників і хвороб, адже якщо ігнорувати їхню появу, можна залишитись без врожаю.

Схожі статті

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.

Хочете мати найкращий врожай “на селі”? Посадіть між кущами огірків одну з цих 5 рослин

Якщо ви хочете виростити у себе на ділянці щедрі врожаї огірочків – подбайте про правильних "сусідів" поряд. Які рослини можна і треба саджати поряд із зеленцями? Читайте про це в нашій публікації.

Якщо груша, то калію, якщо морквина – то азоту: городники знають, чому огірки змінюють форму

Огірки на городі можуть набувати абсолютно несподіваних форм. То загнуться гачком, то скрутяться у підкову, то нагадують морквину. За цими ознаками можна визначити, яких елементів бракує городині.

Як виростити моркву розміром з кабачок? На Одещині її поливають цим, а врожай збирають мішками

Щоб морква здивувала солідними розмірами, достатньо внести у землю невелику кількість простого добрива, яке є майже в кожного вдома. Що саме необхідно зробити?

Наша ожина дає врожаї хвилями, бо бабуся купила правильні саджанці: 3 правила, і ягід – море

Чи знаєте ви, що від правильного вибору саджанців залежить врожайність ожини? Щоб кущі засипали господарів в сезон соковитими і смачними ягодами – обирайте саджанці за трьома ознаками.