Якщо застосувати сіль, то цибуля не лише не піде у стрілки, але й дасть урожай великих голівок, які чудово зберігатимуться до майбутньої весни й не згниють. У це складно повірити, але сіянка може перерости в стрілки від отриманого стресу.
Можливо, посівний матеріал зберігали у занадто теплих чи навпаки холодних умовах. Та літні люди завжди підкажуть, як убезпечити городину від подібної навали. Просто дістаньте з кухонної шафи звичайну харчову сіль.

Насамперед треба потурбуватися про майбутній урожай ще перед висіванням сіянки. Маленькі цибульки замочіть у сольовому розчині. Хлорид натрію допоможе захистити цибулинки від гнилі та шкідників.
Отже, замочили? Тепер висівайте. А коли побачите перші сходи, закріпіть успіх. Знову полийте зелень сольовим розчином. Не переживайте, що від таких сольових ванн цибуля набуде гіркого присмаку. Сіль змиється дощем, тож на смак готової продукції подібна обробка не вплине.

Якщо таки недогледіли, й цибуля пішла в стрілки, не гайте часу – терміново обріжте їх. Зріз робіть якомога ближче до основи, після чого присипте місце надрізу сіллю. Так ви продезінфікуєте рослину, й вона не захворіє від зовнішнього втручання.
Цибулеві стрілки викидати не поспішайте. Їх можна підсмажити, посоливши та присипавши улюбленими спеціями. Отже, вийде чудова закуска до м’яса чи риби. Стрілки також можна додавати до інгредієнтів, з яких готуєте намазку на хліб чи класти у соус.
Сольовий розчин для цибулі приготувати не складно. Для цього 1 склянку кухонної солі розчиніть у відрі води. Полийте солоною водичкою кущики цибулі. А за 2 дні, якщо не пішов дощ, ретельно змийте сольовий розчин із рослин за допомогою простої води.