Не добриво, а магія: як кропива подвоїть урожай огірків – народний рецепт з Хмельниччини

Величезна кількість корисних і поживних речовин, що міститься в цьому добриві, здатна неабияк впливати на ріст рослин. Готується дуже просто, але для нього слід обирати правильну ємність.

Досвідчені садівники Хмельницької області знають, яке добриво здатне збільшити кількість огірків практично вдвічі. Цей натуральний домашній засіб вони використовують з року в рік, й вже 100% переконалися в його ефективності. Відповідь дуже проста — це кропива. Найголовніше, що цей засіб абсолютно натуральний та екологічно чистий. Він безпечний, як для самих садівників, так і для рослин, ґрунту та домашніх тварин.

Для того, щоб його приготувати, городникам потрібно знайти в себе вдома дерев’яну або пластикову бочку. Брати для цієї справи саме такі ємності рекомендується для того, щоб уникнути будь-яких небажаних хімічних реакцій. Наступний крок — садівникам потрібно назбирати свіжої кропиви. Це мають бути листя та стебла кропиви ще до початку її цвітіння. Кропиву потрібно дрібно порізати та наповнити нею 50% ємності. Після залити водою й залишити настоюватися на два тижні.

Садівники пояснили, яке добриво з Хмельниччини здатне збільшити врожай огірків
Садівники пояснили, яке добриво з Хмельниччини здатне збільшити врожай огірків

Городники, які вже готували таке добриво, радять не заливати бочку водою повністю. Краще всього, якщо робити це відсотків на 70-80, щоб в ємності залишалося місце для бродіння. Також, бочку рекомендується накривати кришкою. А саме добриво час від часу підходити й помішувати. Готовим добриво буде тоді, коли воно стане темного кольору й вже не матиме ніякої піни. А щоб неприємного запаху від нього було менше, у нього слід додати декілька крапель настою валеріани.

Перед тим, як почати поливати город, це добриво потрібно ще додатково розводити водою у пропорціях 1:10. Поливати рослини потрібно під самий корінь. На збільшення кількості врожаю таке добриво впливає тому, що в його складі міститься кальцій, калій, магній, вітаміни В, К, Е, А. Все це неабияк сприяє росту та зміцненню рослин.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.